More

  Sızıntı iddiaları Galaxy Watch 6 fiyatı artabilir

  Samsung Galaxy Watch 6 serisinin, şirketin yeni katlanabilir cihazlarıyla birlikte bu yazın sonlarında piyasaya çıkması bekleniyor ancak yeni bir sızıntıya göre daha yüksek fiyatlarla gelebilirler.

  buna göre Delps DergisiSamsung, Galaxy Watch 6 serisini Fransa’da 319,99 €’dan başlayan fiyatlarla satışa sunacak. Bu, 40 mm Galaxy Watch 6 için, Galaxy Watch 6 Classic mini boyutu ise ekstra 100 €’ya geliyor.

  Bu önceki nesle göre biraz daha yüksek. Galaxy Watch 5 şu anda Fransa’da herhangi bir promosyon olmaksızın 299 Euro’ya satılıyor. Bu arada, Galaxy Watch 5 Pro, indirimde olmadığında 469 € başlangıç ​​fiyatıyla geliyor. Yine de, Galaxy Watch 6 Classic’in Pro’dan 50 € daha ucuza başlayacağı konusunda işler olumlu bir hal alıyor.

  ABD’de güncel fiyatlar Watch 5 için 279$ ve Watch 5 Pro için 449$’dan başlıyor. Fiyat değişiklikleri doğrudan ABD’ye yansıtılırsa, bu muhtemelen Watch 6’yı 299 $’a ve Watch 6 Classic’i yaklaşık 400 $’a getirecektir.

  Bu sızıntıya göre kadro şu şekilde fiyatlandırılıyor:

  • Galaxy Watch 6 40mm: 319 € (Bluetooth) / 369 € (LTE)
  • Galaxy Watch 6 45mm: 349 € (Bluetooth) / 399 € (LTE)
  • Galaxy Watch 6 Classic 43 mm: 419 € (Bluetooth) / 469 € (LTE)
  • Galaxy Watch 6 Classic 47 mm: 449 € (Bluetooth) / 499 € (LTE)

  Gönderi ayrıca renkleri yineleyerek, en küçük Watch 6 boyutunun “grafit” ve “krem” renk seçeneklerine sahip olacağını, daha büyük boyutun ise “grafit” ve “gümüş” alacağını belirtiyor. Görünüşe göre Watch 6 Classic her iki boyutta da siyah ve gümüş renkler alacak.

  Geçen hafta bir başka Galaxy Watch 6 sızıntısı, Samsung’un yeni akıllı saatlerinin masaya neler getireceğine iyi bir bakış sundu. Açıkçası, “Sport” modeli daha büyük bir ekrana yer açmak için çerçevelerini inceltecek, Classic modeli ise fiziksel dönen çerçeveyi canlandıracak. Samsung’un birinci taraf bantlar için yeni bir hızlı değiştirme mekanizması üzerinde çalıştığı da kaydedildi.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index