More

  Sizce Apple, Apple Watch’un üçüncü taraflarla yüz yüze olmasına izin verir mi?

  Sizce Apple, Apple Watch’un üçüncü taraflarla yüz yüze olmasına izin verir mi? Hala umut edenler için, Apple bu hafta başlarında soruya tatmin edici olmayan bir cevap verdi.

  Fikir Apple’ın aklından geçmemiş gibi değil. Bunun yerine, şirketin çizgisi bir şekilde kabul edilir.

  Apple, lüks saat yüzünün kaymasıyla ilgili endişelerini bildirmiyor veya Apple Watch’un nasıl göründüğüne ilişkin kontrolü devredmiyor. Dahili olarak, bunlar muhtemelen Apple’ın kaçınmak istediği şeylerdir.

  Genel olarak Apple, yapabileceklerini sınırlayan şeyin Apple Watch’ın nasıl çalıştığını kontrol etme yetenekleri olduğunu söylüyor. Apple’ın bakış açısından, özelleştirmeyi tamamlamak için saat yüzünün kilidini açmak, saat yüzünün ana ekran olarak çalışma şekliyle çelişebilir.

  Kimse Apple’ın üçüncü taraf oyuncuların iPhone ana ekranını ele geçirmesine izin vermesini beklemiyor. Apple, saat yüzünü ana ekran olarak gösteriyorsa, Apple Watch için de aynısını bekleyebiliriz.

  Öte yandan Apple, üçüncü taraf saat yüzlerinin watchOS sürümleri arasında uyumluluğu garanti etmediğini savunuyor. Bu doğru olsa da, aynı argüman iPhone’daki üçüncü taraf uygulamaları için de geçerli ve App Store gayet iyi çalışıyor.

  Apple, kendi yüzünü her eklediğinde üçüncü taraf yüzlere olan iştahı artırıyor. Bazıları için bunun nedeni, yeni saat yüzlerinin aynı görünmesi ve hissettirmesidir. Diğerleri için bunun nedeni, Apple’ın saat kadranını yeniden tasarlarken neyin mümkün olduğunu göstermesidir.

  Tabii ki, Apple çıkıp üçüncü taraf saat yüzlerini Apple Watch’ta desteklemesi gereken bir şey olarak gördüğünü söylemeyecek. Kayıt için harika bir soru, ancak Apple şu anda watchOS 10’u satıyor – watchOS 11, 53 veya 723’ü değil.

  Tüm bunları göz önünde bulundurarak, Apple’ın Apple Watch’ta üçüncü taraf saat yüzlerini destekleyeceğini düşünüyor musunuz? Sanırım okuyucuların çoğu Apple’ın bunu yapması gerektiği konusunda hemfikir olabilir, ancak gerçekten yapacaklarını düşünüyor musunuz? Anketimize oy verin ve düşüncelerinizi yorumlarda bırakın!

  (PS içerik engelleyiciler (ve mobil uygulamamız) anketleri görüntüleyemez. Katılmak ve sonuçları görmek için sitemizi beyaz listeye eklemeyi deneyin. Desteğiniz için her zaman minnettarız.)

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index