More

  Shortwave, Gmail’e otomatik GPT-3 e-posta özetleri getiriyor

  Üçüncü taraf e-posta istemcisi Shortwave, Gmail gelen kutunuzdaki ileti dizilerinin özetlerini oluşturmak için artık OpenAI’nin GPT-3 gücünü kullandığından, uzun bir e-posta dizisinin neye ayarlandığını anlamak daha da kolaylaşıyor.

  Döngüde olmayanlar için Shortwave, popüler Inbox’ın ruhani halefidir. Shortwave, “geleneksel” Gmail hesabınızı daha iyi yönetmenize yardımcı olmak için tasarlandı ve şirket, “akıllı özetler” veya e-posta yazışmalarınızın hızlı bir özetini oluşturmaya yardımcı olmak için kullanılacağını duyurdu.

  Bu, yalnızca uzun ileti dizilerinde yararlı olmakla kalmaz, aynı zamanda önemli bilgilerin hızlı bir özetiyle mevcut ileti dizilerine girmenize yardımcı olur ve bu da zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Bu işlev, çevrilmiş bir özet sağlayarak farklı dillerde çalışır. Gmail’in Akıllı Yanıtının alıp değiştirdiği bir başka şık seçenek de GPT-3 tarafından oluşturulan herhangi bir özeti Kısa Dalga içinden iletme yeteneğidir.

  Yeni “Özetle” geçişi beta olarak geliyor ve bu süre boyunca tüm Kısa Dalga kullanıcıları için ücretsiz olacak ve yakında diğer Kısa Dalga özellikleriyle birlikte kullanılabilir. Daha Fazla Dil Büyük Modeli (LLM), Shortwave’de yerleşik olacak şekilde ayarlanmıştır ve arama işlevinin hızlandırılmasına, e-posta gruplamasının iyileştirilmesine ve daha fazlasına yardımcı olur.

  Şirketler, uygulamalarına ve hizmetlerine yapay zeka destekli zeka eklemek için yarışırken, bu noktada gerçekten öldürücü çok az uygulama var. TL ne kadarsa onu alın; Mevcut ve yeni e-posta dizileri için DR, günlük çok sayıda yazışma alıyorsanız ve yetişmek için mücadele ediyorsanız, şüphesiz yararlı bir araç olacaktır.

  Google’ın gelecekte OpenAI’nin GPT-3’ünü şirketin “Bard” hizmet tanımıyla Gmail’e resmi olarak eklediğini görmemiz pek olası olmasa da, bu Shortwave güncellemesi, AI’nın mevcut iş akışlarınıza günlük entegrasyonu için başlamak için harika bir yer olabilir. . Şimdi Shortwave.com’da kendiniz deneyebilirsiniz.

  Gmail’de daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index