More

  Satechi Slim X3 Bluetooth Arkadan Aydınlatmalı Klavye İncelemesi

  Apple kullanıcıları düşünülerek tasarlanan Satechi Slim X3 Arkadan Aydınlatmalı Klavye, Apple’ın Magic Keyboard’una uygun maliyetli bir alternatiftir. Magic Keyboard ile aynı özelliklere ve bazı ek özelliklere sahiptir.

  Satechi Klavyesini Apple Magic Klavyelerle (Touch ID Yok, Touch ID’li, Touch ID’li Numeric) karşılaştıracağım. İşte Satechi’nin Apple’a karşı duruşu.

  başlangıç

  Bu klavyeyi birkaç haftadır kullanıyorum ve iş akışımda güzel bir değişiklik oldu. Daha önce, Magic Keyboard’u 24 inçlik basit bir M1 iMac’ten kullanıyordum. Tam zamanlı bir yazar ve öğrenci olarak çok yazıyorum ve haftada yaklaşık 45-50 saat iMac’im başındayım. Bunu Apple Arcade’de oyun oynamak için bile kullanıyorum.

  Bu klavye, Apple ekosisteminizle çok iyi senkronize olur. macOS 10.4 veya üstü, Bluetooth 3.0 veya üstü ve iOS 13 ve üstü ile çalışır.

  Apple'ın Magic Keyboard'u ile karşılaştırıldığında Satechi Slim X3 Arkadan Aydınlatmalı Bluetooth Klavye

  Satechi’nin doğru anladığı yer

  Klavyeyi Apple ürünlerinizle eşleştirmek kolaydır. Aynı anda dört adede kadar Bluetooth cihazını eşleştirebilirsiniz. Sayısal tuşların üzerinde, cihazlar arasında geçiş yapmak için kolayca basabileceğiniz dört adet Bluetooth düğmesi vardır. Bir düğmeyi tıklatarak Mac, iPad ve iPhone arasında geçiş yapabilirim.

  Bir USB-C – USB-C kablosu ve ayrıca yapışkanla altına ekleyebileceğiniz iki küçük yükseltici ile birlikte gelir. Yükselticiler, bunu pratik bir bakış açısından daha konforlu hale getirmeye yardımcı olur.

  Sayısal bir tuş takımına sahip olmayı seviyorum. Bununla ilgili söylenecek pek bir şey yok ama bir telefon numarası yazmam veya ödev finansmanı üzerinde çalışmam gerektiğinde güzeldi.

  Kablolu veya kablosuz kullanın

  Bu sayısal tuş takımında arkadan aydınlatmalı tuşlar ve bunu kablolu veya kablosuz kullanma seçeneği bulunur. Kablolu modu kullanmak için, USB-C kablosunu bağlarken Fn’ye ve F12 ile F13 arasındaki USB tuşuna basın. Ardından güç LED ışığı yeşile döner. Bluetooth moduna geri dönmek için klavyenin sağındaki sayısal tuş takımının üzerindeki dört düğmeden birine basın.

  Güzel görünüyor

  Yeşil iMac’imle tam olarak eşleşmese de, güzel görünen bir klavye olduğunu inkar edemem. Siyah tuşlu gri, özellikle uzay grisi MacBook’u olan herkes için mükemmel bir eşleşme olacaktır. Uzaktan bakıldığında, onu Apple’ın yeni gri Magic Keyboard’undan ayırt edemezsiniz.

  Satechi Slim X3 Arkadan Aydınlatmalı Bluetooth Klavye
  Görüntü kaynağı: Satechi

  Arka aydınlatma, düşük ışıkta çalışırken ideal olan beyaz ışıkla güzeldir. F5 ve F6 tuşlarını kullanarak 10 farklı parlaklık seçeneği arasında geçiş yapabilirsiniz. Klavye kullanılmadığında bir dakika sonra arka ışık sönecektir.

  Ayrıca klavyenin şarj edilmesi iki ila üç saat sürer. Pil, arka ışık parlaklık düzeyine bağlı olarak 80 saate kadar dayanabilir.

  Ne eksik

  Bu klavyede eksik olan pek bir şey yok ve bunu kullanmaktan çok keyif aldım.

  Magic Keyboard’da özlediğim küçük bir öğe, klavyenin sol alt köşesindeki emoji düğmesidir. Sorun olmasa da bazen benim için fazladan bir adım oluyor.

  Touch ID, bu klavyede eksik olan en büyük özellik olsa gerek. Temel tipik iMac klavyesinden geldiği için buna zaten sahip değildim. Touch ID’den vazgeçmek istemeyebilecek bazı insanlar olacaktır. Bununla birlikte, bir Apple Watch’a sahipseniz ve onu sık sık takıyorsanız, en azından bunu Mac’inizin kilidini Touch ID olmadan açmak için kullanabilirsiniz.

  Touch ID, parola yazmayı atlamanın harika bir yoludur. Ayrıca bir düğmeye dokunarak ödemeleri yetkilendirebilirsiniz. Her neyse, bunun dahil edilmemesi Satechi’nin suçu değil çünkü üçüncü şahısların Apple’ın Touch ID’sini kullanan aksesuarlar yaratma yeteneği yok.

  Satechi’den nereden alınır

  Satechi Slim X3 Bluetooth Arkadan Aydınlatmalı Klavyeyi şirketin web sitesinden 89,99 dolara satın alabilirsiniz. Bu ürün ücretsiz gönderime uygundur ve 30 günlük iade politikasına sahiptir.

  Satechi Slim X3 Arkadan Aydınlatmalı Bluetooth Klavye

  Satechi Slim X3 hakkında genel düşünceler

  Bu, 100 dolardan daha az harcamak isteyen biri için harika bir klavye. Sadece güzel görünmekle kalmıyor, aynı zamanda sevimli. 60 WPM civarında yazan biri olarak, kullanımımı hızlı ve verimli buluyorum. Arkadan aydınlatmalı tuşlar, birden çok Bluetooth cihazıyla eşleştirme seçeneği ve ince, modern tasarımı gibi ek özellikler, onu harika bir aksesuar haline getirir. Bunu göz önünde bulundurarak, Satechi Slim X3 Arkadan Aydınlatmalı Bluetooth Klavyeyi tavsiye etmekten mutluluk duyuyorum.

  Satechi veya Apple klavye mi kullanıyorsunuz? Ne düşünüyorsun? Yorumlarda düşüncelerinizi bana bildirin.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index