More

  Satechi, M2 Pro/Max MacBook Pro ve M2 MacBook Air için Pro Hub Slim’i piyasaya sürdü

  Satechi, 2021’in sonlarında daha fazla G/Ç bağlantı noktasının geri dönüşüyle ​​birlikte M1 Pro/Max MacBook Pro’yu piyasaya sürdükten sonra daha da fazla bağlantı sunmak için Pro Hub Mini ve Max’i piyasaya sürdü. Şimdi şirket, MacBook Pro’nuza ve Air’inize ihtiyacınız olan bağlantıyı minimalist bir tasarımla sunmak için Pro Hub Slim’i piyasaya sürdü.

  2023 (ve 2021) MacBook Pro’daki bağlantı noktaları arasında HDMI, bir SDXC kart okuyucu, bir kulaklık girişi ve MagSafe’in yanı sıra üç adet USB-C/Thunderbolt 4 bağlantı noktası bulunur. Bu arada, 2022 MacBook Air’de iki adet USB-C/Thunderbolt bağlantı noktası bulunur , MagSafe ve bağlantı noktası kulaklığı.

  Satechi’nin Pro Hub Mini (İncelendi) ve Max (İncelendi), Ethernet, USB-A ve daha fazlasını isteyenler/ihtiyaç duyanlar için harika bir çözüm.

  Ancak sadece eski USB-A, USB-C, HDMI ve SD kart yuvalarını istiyorsanız Satechi, MacBook Pro ve Air ile uyumlu renklerde daha ince bir hub piyasaya sürdü: Pro Hub Slim.

  Satechi Pro Hub Slim özellikleri

  • 1 x USB-C (USB 4) – 100 W’a kadar şarj, 6K 60 Hz ekran çıkışı, 40 Gbps veri
  • 1x USB-C Veri Bağlantı Noktası – 10Gbps’ye kadar
  • 2 USB-A veri bağlantı noktası – 10 Gb/sn’ye kadar
  • SD/microSD Kart Yuvaları – 104MB/sn’ye kadar UHS-I aynı anda kullanılabilir
  • MagSafe şarjı için erişim bırakır

  Pro Hub Slim artık Gümüş, Uzay Grisi ve Geceyarısı renklerinde mevcuttur. M2 Pro / Max MacBook Pro ve M2 MacBook Air için tasarlanan Pro Hub Slim, 2021’den itibaren M1 Pro / Max MacBook Pro dizüstü bilgisayarlarla ve 2017’den sonra çıkan tüm diğer MacBook’larla çalışır.

  Yeni merkez 79,99 dolar, ancak Satechi işi yapıyor %20 indirimli promosyon teklifi kodla başlatmak için İnce 20“Dışarı çıktığında.

  MacBook Air’e özel bir gece yarısı rengi olan uzay grisi rengindeki Pro Hub Slim’e bir bakış:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba