More

  Şaşırtıcı bir şekilde, M2 Max, ProRes video dışa aktarma testimizde M1 Ultra’ya karşı yerini koruyor

  Apple, M2 Max MacBook Pro’yu piyasaya sürdüğünde, video çekimlerini işlemek için daha güçlü özel medya motorlarına sahip olduğunu paylaştı. Şimdi, Brian Tong tarafından yapılan bir inceleme, M2 Max’in M1 Max, M1 Ultra ve daha fazlasına kıyasla ProRes’i ne kadar hızlı işlediğini ortaya koyuyor.

  Apple, MacBook Pro’yu tanıtan bir videoda, M2 Max’in medya motorunun, M1 Max’e kıyasla “medya oynatmayı ve kod dönüştürmeyi önemli ölçüde hızlandırmak için ProRes desteğinin iki katına” sahip olduğunu söyledi.

  M2 Max MacBook Pro’yu test eden Brian Tong, M1 Ulta, M1 Max MacBook Pro ve daha fazlasıyla Mac Studio’ya karşı çok sayıda test yaptı.

  Apple’ın iddiasını doğrulayan M2 Max’in özel çift ProRes kod çözme ve kodlama motorları etkileyici bir güç sağladı. M1 Max dışa aktarımından iki kat daha hızlıydı. Ancak M1 Ultra’yı bile etkileyici bir şekilde yedi saniye geride bıraktı.

  Yine de Mac Studio’daki M1 Ultra, Adobe Premiere olarak dışa aktarma için daha hızlı kaldı ve Metal GPU performans testimizde en yüksek puanları aldı. Doğruluk için Brian bu testlerin her birini üç kez yaptı.

  Aşağıda Brian’ın M2 Max’in performansına ilişkin derinlemesine incelemesinden daha fazla ayrıntıya göz atın:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba