More

  Samsung’un teaser’ı Galaxy Z Flip 5’teki boşluksuz menteşeyi gösteriyor

  Lansmana günler kala Samsung, önceki nesillerdeki “menteşe boşluğunu” ortadan kaldırması beklenen Galaxy Z Flip 5’teki yeni tasarlanmış menteşe sistemini tanıtıyor.

  Galaxy Z Flip 5 muhtemelen bir önceki yıla göre en fazla yükseltme ile katlanabilir olacak. Ön ekran, Z Flip 4’ün harici ekranının iki katından biraz daha büyük olan üç inçten biraz daha büyük olacak. Bunun ek faydaları da vardır, bu da kabuk kapalıyken cihazın daha kolay etkileşimi anlamına gelir. Her iki cihazın da, telefon kapalıyken Flip 4’te görünen ölü havayı ortadan kaldıran yenilenmiş menteşe tasarımlarına sahip olduğu söyleniyor.

  İlgili: Galaxy Fold veya Flip’inizi mi yükseltiyorsunuz? [Poll]

  bunu biraz geri al, Samsung Hindistan Twitter’a geçti Galaxy Z Flip 5 için bir tanıtım videosu yayınlamak için. Videoda üç renk gösteriliyor – Lavanta, Nane ve Krem. Her cihaz birden çok kez açılıp kapanarak menteşenin kendisini net bir şekilde görmenizi sağlar.

  Her kartın merkezde buluştuğu yerde daha sıkı bir tolerans var gibi görünüyor. Yoğun bir şekilde düzenlenmiş bir pazarlama videosundan bunu söylemek zor, ancak Flip 5’in Flip 4’e kıyasla ne kadar kare göründüğü hakkında söylenecek bir şey var.

  Hatırlarsanız, Flip 4 kapatıldığında incelir ve menteşe alanının kalınlığı kameranın ve harici ekranın bulunduğu yerden daha geniş kalır. Doğrudan yandan bakarsanız, açıkça kare değildir. Bununla birlikte, Flip 5, tamamen kapatıldığında ekranlar veya çerçeve arasında belirgin boşluklar olmayan daha dikdörtgen bir siluete sahiptir.

  Yine, video mükemmel görünecek şekilde düzenlendi. Bu, bazı iyileştirmelerin abartıldığı anlamına gelebilir. Bununla birlikte, Samsung’un Flip 5’i, nihai ürün için ortada büyük bir delik bulunan yukarıdaki tasarım olarak bahse sokması çok önemli olurdu. Flip 4’ün önceki tanıtım videoları, kapalıyken tasarımı ve ekranlar arasındaki büyük mesafeyi gizlemiyor, bu nedenle Flip 5’in tam olarak yukarıdaki videodaki gibi görünmesini bekliyoruz.

  Samsung’un teaser’ı, 26 Temmuz’da gerçekleşeceğini bildiğimiz Galaxy Unpacked’in detaylarıyla bitiyor. Ve bunu yaparken şirket, ücretsiz olarak ön sipariş vermek için bir yer ayırdığınızda size 50 dolarlık bir kredi kazandıran bir promosyon düzenlemeye devam ediyor.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun