More

  Samsung’un karma gerçeklik kulaklığı geç kalmış gibi görünüyor

  Apple Vision Pro, karma gerçekliğin geleceği için harika bir fikir sergiliyor, ancak ürünü gerçeğe dönüştürmek Apple için bile zor görünüyor. Vision Pro’nun üretim kesintileri yaşamasıyla, Samsung’un rakip karma gerçeklik başlığı da birkaç ay erteleniyor gibi görünüyor.

  Kore Yayınlarından bir rapor SBS biz Samsung’un rakibi Apple Vision Pro’yu “altı aya kadar” ertelediği iddia ediliyor. Gecikmeli kulaklığın başlangıçta 2024 gibi erken bir tarihte üretime girmesi bekleniyordu, ancak “ertelendi”.

  Gecikme sebebi? Görünüşe göre, Samsung kısmen çizim tahtasına geri dönüyor.

  Rapor, Samsung’un planlarına aşina olan ve şunları söyleyen (tercüme edilen) bir kaynağa atıfta bulunuyor:

  Anladığım kadarıyla bu karar, bir rakip olan Apple’ın Karma Gerçeklik (MR) kulaklığı “Vision Pro”nun teknik özelliklerine göre verilmiş. Yeniden düşünmeye karar verdik.

  Diğer bir deyişle, Apple Vision Pro’nun son teknoloji ürünü doğası, Samsung’un geliştirilmekte olan kulaklığı yeniden düşünmesini sağladı. Bunun ürünün geleceği için ne anlama geldiği net değil, ancak Samsung daha önce hem BOE’yi hem de kulaklık içi ekranlar için kendi Samsung Ekranını satın almıştı. Bu arada Apple, Vision Pro’da Sony’ye silikon levhalar (OLEDoS) üzerinde OLED ekranlar sağlıyor.

  Samsung kulaklığın, ilk çıktığında Android ve Qualcomm yonga seti üzerinde çalıştığı doğrulandı. Bu yılın başlarında şirket, Google ve Qualcomm ile “giyilebilir ekranlar” için “Android’in duyurulmamış bir sürümünü” içeren bir ortaklık duyurdu. Ayrıca Google’ın, özellikle XR cihazları için bir prototip üzerinde çalıştığı ve kendi donanımını oluşturmak yerine OEM donanımını ön plana çıkardığı bildiriliyor.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba