More

  Samsung’un ilk Android 14 beta’sı Temmuz sonunda başlayabilir

  Google, üçüncü beta sürümünün piyasaya sürülmesiyle Pixel telefonlar için Android 14 geliştiriyor. Ancak yakında Samsung, şirketin ilk Android 14 beta sürümünün Temmuz sonunda gelebileceğini iddia eden yeni bir raporla eğlenceye katılabilir.

  Samsung, son birkaç yıldır yeni Android sürümleri için herkese açık beta programları açıyor ve müşteriler resmi lansmandan birkaç ay önce One UI’nin en son sürümünü edinebiliyor. Ve her yıl, daha erken ve daha erkendi.

  insanlara göre fazla SamMobileOne UI 6.0 ile Android 14’ün ilk beta sürümünün önümüzdeki ay Samsung’tan gelmesini bekleyebiliriz. Outlet, özellikle Temmuz ayının üçüncü haftasında olduğunu iddia ediyor. Bu, sürümü 17 Temmuz ile 21 Temmuz arasında bir zamana yerleştirmişti.

  Samsung’un Android 13 / One UI 5.0 beta sürümü 5 Ağustos’ta açıldığından ve bir gün sonra resmi bir duyuru yapıldığından, bu geçen yıldan iki hafta önce. Ayrıca Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4’ün piyasaya sürülmesinden sadece birkaç gün önceydi. İronik değil, bu sefer de aynı şey oluyor. Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5’in Temmuz ayının son haftasında, görünüşe göre 27 Temmuz’da düzenlenen bir etkinlikte yer alacağı doğrulandı.

  Samsung’un Android 14 kullanımı hakkında hâlâ fazla bir şey bilmiyoruz, ancak uygulama güncellemesi, şirketin Material You sürümü için yeni renkler sunuyordu ve Samsung daha önce, One UI’nin bu güncellemeyle arka plan uygulamalarını işleme biçimini iyileştirmek için Google ile birlikte çalıştığını doğrulamıştı. Güncellemenin ilk olarak Galaxy S23 serisi için gelmesi muhtemel.

  Android 14 ile ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index