More

  Samsung, yenilenmiş Galaxy S22 telefonlarını satıyor

  Yeni bir akıllı telefon almak istiyor ve indirim peşindeyseniz Samsung, “refurbished” programı ile Galaxy S22 serisini refurbished cihazlarla indirimli satmaya başlamak üzere.

  Samsung Yenilenmiş Programı, Samsung tarafından yenilenmiş Galaxy akıllı telefonların “yeni gibi” kabul edilmesini sağlar. Cihazlar yepyeni bir pil alır, yeni bir IMEI verilir ve tüm kırık veya hasarlı parçalar Samsung tarafından değiştirilir.

  Bu süreç birkaç yıldır sürüyor, Samsung her yıl yeni modeller sunarak müşterilere e-atıkları azaltmaya da yardımcı olan amiral gemisi bir cihaz edinmeleri için uygun fiyatlı bir seçenek sunuyor.

  Bu haftadan itibaren Galaxy S22, S22+ ve S22 Ultra, Samsung’un “yenilenmiş” programına katılacak. Yenilenmiş Galaxy S22 modelleri, 21 Nisan’dan itibaren Samsung.com’da 619 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Her üç telefon da siyah renkte olacak ve Galaxy S22 tabanı da yeşil renkte satılacak. Fiyatlandırma aşağıdaki gibidir:

  Samsung ayrıca S22 ve S22 Ultra’nın 256 GB’lık varyantlarını da satacak.

  Bu fiyatlar Galaxy S22 serisinin lansman fiyatlarından biraz daha düşük. S22 Ultra başlangıçta 1.199 $, S22 + 999 $ ve S22 799 $ ve üstü ile perakende satış yaptı. Aynı fiyatlar daha yeni Galaxy S23 serisi için de geçerli olduğundan, bu yenilenmiş modellerle biraz tasarruf edeceksiniz. Ve bu çok fazla kaybetmeden. Üçü de sağlam Snapdragon 8 Gen 1 işlemci tarafından destekleniyor ve önümüzdeki dört yıl boyunca yazılım desteği almaya hak kazanıyor.

  Samsung, “Yenilenmiş” programı aracılığıyla Galaxy S21 serisini sunmaya devam ediyor. Galaxy S21 şimdi 529 dolardan, Galaxy S21+ 679 dolara ve Galaxy S21 Ultra 829 dolara düşecek. Samsung ayrıca bu cihazlar için 180 $’a kadar takas kredisi sunuyor.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index