More

  Samsung Unpacked 2023 Güney Kore’ye geliyor

  Samsung, anavatanı Güney Kore’de ilk Unpacked etkinliği için planlarını doğruladı ve yeni katlanabilir telefonların piyasaya çıkması bekleniyor.

  Bir basın açıklamasında Samsung, Unpacked’in Seul’deki 27. lansman etkinliği ile Unpacked’in ilk kez Güney Kore’ye geleceğini resmen onayladı. Etkinliğe, Gangnam-gu bölgesi, Samseong-dong’daki bir kongre merkezi olan COEX ev sahipliği yapacak.

  Samsung Elektronik Co., Ltd. Yeni nesil katlanabilir cihazını, Temmuz 2023’ün sonlarında Güney Kore’nin başkenti Seul’de düzenlenen Galaxy Unpacked’de görücüye çıkaracak. Unpacked etkinliği, yenilikçi yerel girişimler için bir merkez olan Teheran-ro ile bin yıllık bir Budist tapınağı olan Bongeunsa’nın buluştuğu kesişme noktası olan Gangnam, Samseong-dong’daki COEX Merkezinde yapılacak. Bu eşsiz konum, dünyaya Seul’ü tanımlayan geçmişin, bugünün ve geleceğin büyüleyici karışımını deneyimleme fırsatı sunuyor.

  Bu, Samsung’un Kuzey Amerika ve Avrupa’daki şehirlerde lansman etkinliklerine yıllarca ev sahipliği yapmasından sonra geldi; en popüler seçenekler San Francisco ve New York’tu.

  Elbette etkinliğin beklentisi, yeni bir katlanabilir cihazlar serisi olan Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5’tir. geliştirme ve yatırım.”

  Etkinliğin katlanabilir ve katlanabilene ek olarak Galaxy Tab S9, Galaxy Watch 6, yeni kulaklıklar ve yeni bir akıllı takip cihazı da getirmesi bekleniyor. Samsung, etkinliğin Temmuz sonunda gerçekleşeceğini ve önceki söylentilerin 26 Temmuz’u işaret ettiğini söyledi.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba