More

  Samsung telefonunuzun bildirim geçmişini açın, işte böyle

  Yalnızca bir sigorta biçimi olarak hizmet veren en iyi özelliklerden biri bildirim geçmişidir. One UI 5’e sahip Samsung Galaxy cihazlarda, bildirim geçmişi kaçırılan uyarılar için kurtarıcı bir özellik olabilir. Nasıl açılacağı aşağıda açıklanmıştır.

  Varsayılan olarak, bildirim geçmişi çoğu cihazda açık değildir ve buna One UI 5 çalıştıran en son Samsung Galaxy serisi dahildir. Nedeni ne olursa olsun, kullanıcıların içeri girip gözden kaçan veya yanlışlıkla atılanları kontrol etmeden önce bildirim geçmişini kendilerinin başlatması gerekir. bildirimler.

  Araç çalışırken silinen cevapsız bildirimler alıştığımız bildirim merkezinden kaybolacaktır. Ancak, tamamen kurtulmak yerine, Galaxy cihazınız bu uyarıyı Ayarlar’da biraz daha derindeki özel bir bölüme kaydedecektir. Bu sayfadan, kullanıcılar o eski bildirimi çağırabilir ve onunla yeni bir bildirim olarak etkileşimde bulunabilir.

  One UI’da bildirim geçmişi nasıl açılır?

  Samsung’un Android’deki One UI’sinde, bildirim geçmişi seçeneği tıpkı stok işletim sistemi sürümünde olduğu gibi etkin ve iyi durumda.

  1. Samsung telefonunuzda dosyayı bulun ayarlar.
  2. halletmek bildirimler.
  3. Vurur Gelişmiş Ayarlar.
  4. O seçer Bildirim tarihi.
  5. Özelliği etkinleştir anahtar düğmesini hareket ettirerek.
  Samsung galaksi bildirim geçmişi

  Açıldıktan sonra, bundan sonra görünen herhangi bir bildirim kapatıldıktan sonra bu sayfada yer alacaktır. Android’den farklı olarak, cevapsız bildirimlerinize her bakmak istediğinizde yukarıdaki süreçten geçmeniz gerekecek. Samsung’un bildirim merkezine bir geçmiş düğmesi eklemesi uygun olacaktır ancak maalesef durum böyle değil.

  Geçmiş sayfasında, bildirimler iki bölüme ayrılmıştır. İlk grup, en son bireysel bildirimlerden oluşur. Aşağı kaydırdığınızda, uygulama tarafından sınıflandırılmış bildirimleri kapatmak için bir bölüm göreceksiniz. Bu, belirli türlere göre bildirimleri geri almak için kullanışlıdır.

  Yanlışlıkla silinen bildirimler için ücretsiz bir sigorta olarak Samsung Galaxy telefonlarındaki bildirim geçmişine bakmayı seviyoruz. olur böyle şeyler. Bildirim geçmişi olmadan, o bildirimin nedenini bulmak çok stresli ve zor olabilir. Özellik Galaxy cihazınızda etkin olduğu sürece, bir daha asla başka bir bildirimi kaçırmazsınız.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here