More

  Samsung telefonlar, yeni bir anlaşma kapsamında McAfee’yi ekliyor

  Samsung ve McAfee, şirketin “güvenlik çözümlerini” Galaxy akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlara yüklemeye devam edecek olan McAfee ile devam eden anlaşmalarının yeni bir uzantısını duyurdu.

  Bir basın açıklamasında McAfee, Samsung ile iki marka arasında yaklaşık on yıldır devam eden ortaklığı genişletecek yeni bir anlaşmayı onayladı.

  Genişletilmiş ve yenilenmiş anlaşma, yeni Samsung akıllı telefonların ve dizüstü bilgisayarların kutudan çıkar çıkmaz McAfee güvenlik yazılımı önceden yüklenmiş olarak geldiğini görecek. Buna Samsung’un 2023’te piyasaya sürdüğü ilk Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra telefonlarının yanı sıra Windows 11 çalıştıran Galaxy Book 3 dizüstü bilgisayarları da dahildir.

  Bu ortaklık sayesinde, yeni Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+ ve Galaxy S23’ün yanı sıra Galaxy Book3 serisi de dahil olmak üzere Samsung akıllı telefonlarında, McAfee tarafından desteklenen antivirüs koruması önceden yüklenmiş olarak gelir. Akıllı telefonlara ek olarak ortaklık, Samsung’un tabletlerini ve bilgisayarlarını daha iyi korumak için genişliyor.

  Galaxy Book 3 incelememizde belirttiğimiz gibi, bu yazılım kaldırılabilir ve aynı durum Samsung Android cihazlar için de geçerlidir. Bu nedenle, cihazınızda McAfee istemiyorsanız, ilk kurulumdan sonra kolayca kaldırılabilir.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun