More

  Samsung Galaxy Tab S9 FE iki boyutta sızdırıyor

  Android tabletler son yıllarda biraz rönesans yaşarken, Samsung form faktöründen asla vazgeçmedi. Bu ayın sonlarında piyasaya sürülecek yeni amiral gemisi tabletlerle, Samsung aynı zamanda bu kez birden fazla boyutta daha uygun fiyatlı tabletlerden oluşan Galaxy Tab S9 FE serisi üzerinde çalışıyor gibi görünüyor.

  Galaxy Tab S7 FE, Galaxy Tab S7 serisinin geri kalanından birkaç ay sonra, aynı deneyimi büyük ölçüde, ancak daha uygun bir maliyetle sunmak amacıyla piyasaya çıktı. Ekranı OLED yerine LCD’ye indirerek ve daha düşük bir işlemciye geçerek daha düşük bir fiyat yaptı. Ancak aynı zamanda, yalnızca Galaxy Tab S7+’daki daha büyük 12,4 inç ekran deneyimini tekrarladı.

  Yaklaşan Galaxy Tab S9 serisi ile Samsung’un amiral gemisi tabletlerini Tab S9, S9+ ve S9 Ultra’da bir kez daha piyasaya sürmesi bekleniyor. @çalışanortaklarla medya Ve WolfOfTabletAncak şimdi, 10,9 inç ve 12,4 inç tablet ikilisi olan Galaxy Tab S9 FE ve Tab S9 FE+’yı gösteren CAD tabanlı görselleri paylaştık.

  Plus modelinde çift kamera ve amiral gemisi modelinde tek kamera bulunan iki tablet, şaşırtıcı bir şekilde üst düzey Galaxy Tab S9 serisi ile aynı tasarımı paylaşıyor gibi görünüyor. Her ikisinin de ekranlarının etrafında oldukça ince çerçeveler, düz kenarlı metal bir çerçeve, aksesuar pimleri, USB-C ve çift hoparlör bulunur.

  Önceki modellerde olduğu gibi, FE serisi de muhtemelen bir LCD ekrana düşecek ve üst düzey modellerde beklenen Snapdragon 8 Gen 2 işlemciden uzaklaşacak. Bu tabletlerin ne zaman piyasaya sürülebileceği gibi fiyatlandırma da belirsiz. Anlaşılan Belki Bu ayın sonlarında Paketlenmemiş olarak gelebilirler, ancak şirketin daha önce piyasaya sürdüğü “Fan Sürümü” cihazlarıyla uyumlu olmayacak.

  Samsung, bir sonraki cihaz ailesi için, cihazın maliyetine uygulanabilecek 50 ABD Doları tutarında bir kredi ile rezervasyonlarını açtı. Ön siparişler açıldığında hiçbir yükümlülük altına girmeden bu indirime buradan kaydolabilirsiniz.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba