More

  Samsung daha fazla Galaxy S23 değiştirme anlaşması hazırlıyor

  Samsung, diğer indirimlerin yanı sıra Galaxy S23 serisi bir cihaz satın almak isteyen herkese bir kez daha artırılmış takas kredileri ve hatta hediye çekleri sunacağı yeni bir satış etkinliğine hazırlanıyor.

  Yaklaşan “Samsung’u Keşfedin” etkinliği, ağırlıklı olarak TV’ler, çamaşır/kurutma makineleri, hoparlörler ve daha fazlası dahil olmak üzere Samsung ev aletlerine ve cihazlarına odaklanacak. Ancak etkinlik, şimdiye kadar gördüğümüz Galaxy S23 cihazlarındaki en iyi fırsatlardan bazılarını da sunacak.

  Bu, 15 Mayıs Pazartesi günü, Galaxy S23 Ultra’nın Samsung.com’da ek 50 ABD doları hediye kartıyla birlikte 750 ABD dolarına kadar kredi almaya hak kazanmasıyla başlar. Toplamda, bu, telefonun fiyatını 800 $ ‘a düşürür, bu da% 63 gibi büyük bir indirim anlamına gelir. Yılın başlarında bazı oldukça yetersiz tekliflerden sonra, hediye kartı buradaki tek gerçek bonus olsa bile görmek güzel – iPhone 14 Pro Max gibi cihazlarla ticaret yaptığınızda zaten 750 $’a kadar takas bakiyesi var.

  Bu arada Samsung, Galaxy S23+ için de benzer bir anlaşma sunacak. Cihaz, ek 50 $ hediye kartıyla 700 $’a kadar takas kredisi almaya uygun olacak.

  Belki de en iyi anlaşma, doğrudan 899 dolara %25 indirim görecek olan Galaxy S22 Ultra’da. modeli.

  “Samsung’u Keşfet” promosyonu, 15 Mayıs’tan önümüzdeki hafta sonuna kadar sürecek ve Samsung.com’da TV’ler, cihazlar, oyun monitörleri ve daha fazlası için fırsatlar sunulacak.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index