More

  Samsung Cüzdan, Öğrenci Kimlikleri için geniş destek sunar

  Pek çok kişi hala sürücü belgelerinin dijital olarak sunulmasını beklerken, Samsung Wallet katılımcı okul ve kolejlerde öğrenci kimlikleri için destek sunuyor.

  Samsung Cüzdan sadece bir yaşında ve Google’ın Android için Cüzdan uygulamasını yenilemesiyle aynı zamanda ortaya çıktı. Yeni sürüm, kullanıcıların banka ve kredi kartlarının yanı sıra belirli mağazalar için sadakat kartlarını barındırmasına olanak tanır. Ehliyetler ve öğrenci kimlikleri için de destek vardı, ancak lansman sırasında bu seçeneklerin hiçbiri sadece diğer uçtan desteğe ihtiyaç duyulduğu için mevcut değildi.

  Şimdi, her şey ayarlanmış gibi görünüyor ve öğrenci kimlikleri nihayet Samsung Cüzdan ile kullanılabilir. Samsung’a göre “68 kolej, üniversite ve yüksek öğretim enstitüsü”, Wallet’ın yeni Öğrenci Kimliği sistemiyle inşa edildi ve öğrencilerin gerektiğinde kimliklerinin dijital bir kopyasını sağlamak için Galaxy cihazlarını kullanmalarına izin verecek.

  Elbette, Samsung Cüzdan’daki öğrenci kimlikleri görsel doğrulamanın ötesine geçer. Destekleyici bir kampüste, öğrenciler dijital kimlikte gizlenmiş NFC’yi kullanarak kapıları açma ve ödeme yapma olanağına sahip olacaklar.

  Samsung Cüzdan Öğrenci Kimliği

  Uygulama ayrıca, kullanıcıların cihazın kilidini açmadan NFC kimliklerini göstermelerine olanak tanıyan Hızlı Mod adlı bir özelliği kullanır. Pil azalırsa, öğrenciler pil gücü yetersizliği nedeniyle kapatıldığında cihazlarını kullanmak için Güç Rezervinden de yararlanabilirler. Bu özelliklerden herhangi birinin kötüye kullanılmasını önlemek için yürürlükte olan güvenlik mekanizmaları açık değildir.

  Samsung, bunu gerçekleştirmek için Tranasact Campus ile ortaklık kurarak şirketin 1.800’den fazla kuruluştaki mevcut mobil ödeme sistemine erişmesini sağladı. 68 ayrı kurumun başlangıç ​​noktası biraz etkileyici olsa da, zamanla daha fazla üniversitenin geleceğini varsaymak güvenli olacaktır.

  Kampüs için yapılan temel çalışmalarla birlikte, Samsung’un sürücü belgelerini uygulamaya getirme konusunda nasıl çalıştığını görmekten de heyecan duyuyoruz, ancak bu işlemin tamamlanması biraz zaman alabilir. Öğrenci kimlikleri artık Samsung Wallet ve bağlı Transact Campus hesabınız aracılığıyla kullanılabilir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba