More

  Samsung Cüzdan güncellemesi, Galaxy Watch’a geçiş ve bilet ekleyecek

  Galaxy Watch sahipleri, akıllı saat uygulamasının biniş kartlarını, biletleri ve daha fazlasını bileğinizden gösterme desteği eklediği Samsung Wallet’a yükseltme alıyor.

  Samsung Cüzdan, bugün Galaxy Watch 6 ve Wear OS için WhatsApp için yeni bir sıcaklık uygulamasıyla birlikte duyuruldu ve ayrıca oldukça büyük bir güncelleme alıyor.

  Yakında Samsung Cüzdan, Galaxy Watch’tan kartları, biletleri, kimlikleri ve daha fazlasını destekleyecektir. Bugün olduğu gibi, uygulama yalnızca bağladığınız kartlarla yapılan ödemeleri desteklemektedir, ancak bu güncelleme uyumlu uçuşlar, biletler ve daha fazlası için biniş kartları ekleyecektir. Bu büyük bir güncelleme ama çığır açan bir akıllı saat işlevi değil. Apple Watch benzer şekilde geçişlerin gösterilmesini destekler, ancak Wear OS’de Google Wallet desteklemez.

  Şimdi, Samsung Wallet yeni Galaxy Watch serisine de geliyor. Hepsi bir arada Samsung Cüzdan uygulamasıyla, kullanıcılar doğrudan akıllı saatlerinde kolayca ödeme yapabilir, kimlik gönderebilir ve gösteri biletlerini çekebilir.

  Samsung, “yeni Galaxy Watch serisi” demek dışında bunun nerede bulunacağını özellikle söylemiyor. Bu, ilk olarak Galaxy Watch 6’da başlayabileceği anlamına geliyor. Ancak şirket, bu işlevi kullanmak için bir Galaxy telefona ihtiyacınız olacağını belirtiyor ve bunun ID’nin tüm varyantlarıyla kullanılamayacağını da ekliyor.

  Ön siparişler için Galaxy Watch 6 gibi bir cihaz veya aksesuarın maliyetine uygulanabilecek 50 ABD Doları tutarında bir kredi ile Unpacked’den önce yeni Samsung cihazları için rezervasyonlar açıldı. Unpacked, 26 Temmuz’da gerçekleşecek.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba