More

  Samsung, Android 14’ü planlanandan önce test ediyor

  Samsung, Android sürüm güncellemelerinin hızını artırıyor ve bu hafta şirket için bir Android 14 güncellemesinin ilk somut kanıtı, programın biraz ilerisinde ortaya çıktı.

  Android 14, elbette neredeyse tamamlanmış değil. Google, yeni sistemin bir beta sürümünü yayımladı ve temel olarak bir başkasının da herhangi bir zamanda gelmesi gerekiyor. Güncelleme hiçbir şekilde kulağa çok büyük gelmiyor, ancak daha önce ele aldığımız gibi bazı yeni özellikler getiriyor.

  Ancak, ilginç bir şekilde, Samsung şu anda Android 14 güncellemesinin erken dahili yapılarını Galaxy S23 cihazlarında test ediyor. Birçok Twitter kullanıcısı erkek. insanlar SamMobile Ayrıca Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4’ün çizimleri de bulunur.

  Yeni güncelleme bir süre daha müşteriler için hazır olmayacak ve Samsung’un güncellemeyi zaten test ediyor olması şaşırtıcı değil. Ancak burada dikkat çekici olan zamanlamadır. Samsung, dahili testin bu aşamasına çok erken, yaklaşık iki ay önce ulaştı. buna göre Bu erken testleri ilk keşfeden kişi. Yine de zamanda geriye gidersek, güncellemenin kanıtlarının ilk olarak Haziran ayında ortaya çıktığını not ediyoruz, ancak her iki durumda da Samsung’un daha fazla ilerleme kaydettiğini görmek harika.

  Android 14, Galaxy cihazlarındaki arka plan uygulamalarıyla ilgili uzun süredir devam eden sorunları çözmek için “One UI 6.0” olarak adlandırıldığı söylenen Samsung cihazlarında onaylandı, ancak Samsung’un mağazada ne olduğu belli değil.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun