More

  Rihanna’nın Apple TV+ ve Apple Music Super Bowl Show, 59 Emmy adaylığı kazandı

  Emmy Ödülleri Eylül ayında açıklanacak ve yıllık etkinlik öncesinde adaylar açıklandı. Rihanna’nın Apple Music Super Bowl İlk Yarı Şovu ile birlikte Apple TV+ içeriği, çeşitli kategorilerde yaklaşık 60 adaylık kazandı.

  Bu hikaye Mosyle tarafından desteklenmektedir.Apple’ın tek birleşik platformu. Mosyle, beş farklı uygulamayı tek bir Apple platformunda tamamen entegre eden ve işletmelerin ve okulların tüm Apple cihazlarını kolayca ve otomatik olarak dağıtmasına, yönetmesine ve korumasına olanak tanıyan tek çözümdür. 38.000’den fazla kuruluş, her gün milyonlarca Apple cihazının dağıtımını, yönetimini ve güvenliğini otomatikleştirmek için Mosyle çözümlerinden yararlanıyor. Bugün ücretsiz bir hesap isteyin Ve Apple filonuzu inanması zor bir fiyata nasıl otomatik pilota geçirebileceğinizi öğrenin.

  Apple, orijinal içeriği nedeniyle pek çok övgü aldı ve bu yıl, Apple TV+ ürünleri 54 farklı Emmy adaylığı için yükselirken, Rihanna’nın Super Bowl İlk Yarı Şovu beş ödül daha kazandı.

  Apple TV+ için adaylıklar Ted Lasso, Shrinking, STILL: A Michael J. Fox Movie, Bad Sisters, Black Bird, The Problem With John Stewart, For All Mankind ve daha fazlası.

  Jason Sudeikis ve Jason Segel, sırasıyla Ted Lasso ve Shrinking’deki çalışmalarıyla Komedi Dizilerinde En İyi Erkek Oyuncu dalında yarışıyor.

  Sharon Horgan, Bad Sisters’daki performansıyla Drama Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi.

  Hannah Waddingham ve Jono Temple, Komedi Dizilerinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday gösterilirken, Jessica Williams da Shrinking’deki performansıyla aday gösterildi.

  Phil Dunster ve Brett Goldstein, Ted Lasso’daki rolleriyle Komedi Dizilerinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında aday oldular.

  İşte Apple TV + Emmy adaylarının tam listesi:

  İşte Rihanna’nın Apple Music Super Bowl İlk Yarı Şovunun tek başına kazandığı beş aday:

  • Özel bir çeşit için olağanüstü üretim tasarımı
  • Özel Bir Varyete için Üstün Yönetmenlik
  • Üstün müzikal yönetmenlik
  • Çeşit Özel Özel (Canlı)
  • Üstün sanat yönetmenliği ve özel kamera çalışması

  Apple TV+ hakkında daha fazla bilgi için eksiksiz kılavuzumuza göz atın:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba