More

  Readdle, yeni bir kullanıcı arabirimi, 6 saat yüzü ve daha fazlasıyla Apple Watch için elden geçirilmiş bir Takvimler uygulaması yayınladı

  Readdle, Apple Watch’taki Takvimler uygulamasında büyük bir güncellemeyle çıktı. Sürüm, şirketin yeni “sezgisel ve işlevsel” kullanıcı arabirimi olarak adlandırdığı, bir takvim uygulamasının incelikleriyle geliştirilmiş yarım düzine saat yüzü, yapılacaklar listesi görünümü, toplantıları kabul etme ve reddetme yeteneği ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

  Readdle, bu sabah bir blog gönderisinde Apple Watch için yeni Takvim deneyimiyle ilgili haberleri paylaştı:

  Bugünden itibaren, Apple Watch’ta Takvim kullanıcıları için yeni ve geliştirilmiş bir deneyimi kullanıma sunuyoruz. Bu, ajandanızı daha kolay görebileceğiniz ve saatin kendisinden etkinlik oluşturabileceğiniz veya düzenleyebileceğiniz anlamına gelir. En son güncelleme aynı zamanda daha büyük çizimler ve animasyonlarla tamamlanan şık ve modern bir tasarımın yanı sıra Apple Watch kadranlarındaki iyileştirilmiş komplikasyonlar gibi ek işlevler de getiriyor.

  Solda ajanda listesi görünümü ve sağda ay görünümü ile Apple Watch için yeni Readdle takvimlerine bir bakış:

  Readdle, yeniden tasarlanan kullanıcı arabiriminin “Apple Watch arabirimi programınızı kontrol etmenizi kolaylaştırır ve ihtiyaçlarınıza göre farklı görünümler arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz” diyor.

  Yeni ajanda görünümlerinin yanı sıra, yeni yapılacaklar listesi görünümü ve davetiyeleri doğrudan bileğinizden kabul etmenin veya reddetmenin nasıl göründüğü aşağıda açıklanmıştır:

  Apple Watch güncellemesinin bir başka zarif parçası da, uygulamaya hızlı erişim için Readdle Calendars eklentisini içeren, indirebileceğiniz 6 özel saat yüzü.

  Güncellemeyi Readdle blog gönderisinden ücretsiz olarak alabilirsiniz ve işte böyle görünüyor:

  Readdle Calendars: Planner & Organizer, uygulamanın tüm özelliklerine erişmek için uygulama içi satın alımlarla birlikte iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch için ücretsiz olarak indirilebilir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index