More

  Rastgele bir “Bildirimler Susturuldu” mesajı hatasıyla kafamız karıştı

  Arkadaşlarınız ve aileniz size bildirimlerinizin neden kapatıldığını sorup duruyor mu? Rahatsız Etmeyin gibi Odaklanma Modunu zaten kullanmıyorsanız, bu muhtemelen sizin için kafa karıştırıcı olacaktır.

  Bu tam olarak aylar önce başıma geldi. Geceleri Apple Watch’umda Uyku Odaklanma modunu kullanıyorum ve uyanır uyanmaz kapatıyorum. Aksi takdirde, Apple Watch’unuz tüm gün sadece büyük bir dijital saat görüntüler. Bu iyi değil.

  Bir iş arkadaşım konuşma sırasında mesajlarını neden sessize aldığımı sorduğunda, hiçbir şeyin odaklanmadığından emin oldum. Mac değil, iPhone değil, iPad veya Apple Watch değil.

  Düzeltme olağandı, kapatıp tekrar açın. Peki, bu durumda, açıp tekrar kapatın. Bunun farklı cihazlarda birkaç turu, diğer kişinin sessiz rastgele bildirim mesajını çözdü. İncinmek yok (derler), ama durmayacak.

  Apple destek forumlarında görülen gerçek bir şey

  Bunun daha fazla insanın gördüğü bir şey olduğu ortaya çıktı. iPhone kullanıcıları, hem iOS 15 hem de iOS 16 yüklü çeşitli iPhone modellerinde bu sorunla karşılaştıklarını bildirdiler. Ah, ama belki iOS 17 sorunu çözer? hayır.

  Bunu siz de görüyorsanız, iyi haber şu ki, yalnız değilsiniz. Bu, muhtemelen Apple’ın bunun üzerinde daha sonra değil daha erken çalışacağı anlamına gelir (gerçi bununla ilgili ilk kez geçen sonbahar yazdık ve hala bir çözüm yok).

  Kötü haber şu anda gerçek bir çözüm olmaması. Odak modunda değilseniz, onu kapatacak hiçbir şey yoktur. Bu odak modlarını değiştirmeye devam edin.

  Ve bir şey daha var. Bu hata, kişiler bu mesajı gördüğünde bildirimleri susturmaz. İnsanların onları görmezden geldiğinizi düşünecekleri utanç verici durumlar yaratmaktan başka bir şey değil. Öte yandan, belki de bu sadece Siri’nin varsayımlarda bulunmasıdır…

  Henüz odak modlarını kullanmıyor musunuz? iOS 16’daki odak modlarıyla daha fazlasını nasıl yapacağınızı öğrenin.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba