More

  Rapor, 14 inç iPad Pro’nun 2023’te piyasaya sürüleceğini belirtiyor.

  Artık iPadOS 16’nın uygun çoklu görev özellikleriyle duyurulduğuna göre, Apple’ın yeni bir 14.1 inç iPad Pro’nun geliştirilmesiyle ilerlediği söyleniyor. Güvenilir bir analiste göre Ross Genç14,1 inçlik bir iPad Pro şu anda geliştirme aşamasındadır ve ProMotion teknolojisi ve küçük bir LED ekranla 2023’ün başlarında piyasaya sürülebilir.

  14.1 inç iPad Pro yolda

  Bloomberg’den Mark Gurman, yaklaşık bir yıl önce, Apple’ın daha büyük ekranlı gelecekteki iPad tasarımlarını araştırdığını bildirdi ve böyle bir ürünün “birkaç yıl uzakta olduğunu” söyledi. Ross Young’ın bugünkü tweet’i bu zaman çizelgesini doğruluyor ve ek ayrıntılar sağlıyor.

  Genç açıklıyor:

  iPad Pro 14.1’in tedarik zincirimiz kullanılarak geliştirilmekte olduğu onaylandı. MiniLED’lere ve ProMotion’a sahip olacak. Zamanlamasından emin değilim, ancak 2023’ün başları daha olası olabilir.

  Tanıdık olmayanlar için Ross Young, Display Supply Chain Consultants’ta analist olarak çalışıyor. Bu nedenle raporlaması genellikle Ming-Chi Kuo gibi benzer tedarik zinciri analistlerinden alınan göstergelere dayanır. Ekran boyutları ve ekran teknolojisi gibi ekran bilgileri için inanılmaz derecede güvenilir bir kaynak olduğu kanıtlanmıştır.

  Bugünkü haliyle iPad serisi, 11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutunda sunuluyor. 12,9 inç iPad Pro, mini LED ekran teknolojisini kullanırken, 11 inç iPad Pro’nun bir sonraki güncellemesinde mini LED ekleyeceği söyleniyor.

  2023’ün başlarında çıkacağı söylenen 14,1 inçlik bir iPad Pro ile, bu yıl beklediğimiz söylentilere göre yeniden tasarlanan iPad Pro için bunun ne anlama geldiği belli değil. Apple bunun yerine 2023 için tamamen yeni bir seri planladığından, 2022’de herhangi bir yeni iPad Uzmanı göremeyebiliriz.

  Yeniden tasarlanan iPad Pro şeklinin, camdan yapılmış arka tarafında daha büyük bir Apple logosuna sahip olması bekleniyor. Bu Apple logosu, MagSafe kablosuz şarj teknolojisini içerebilir.

  9to5Mac’i alın

  İnsanlar yıllardır daha büyük ekranlı bir iPad Pro yapmak için Apple’a çağrıda bulunuyorlar, ancak 14.1 inç’e sıçrama bazılarının umduğu kadar dramatik değil. Ayrıca 14,1 inçlik modelin 12,9 inçlik modelin yerini alıp almayacağı veya tamamen başka bir seçenek olarak hizmet edip etmeyeceği de belli değil.

  Ancak, iPadOS 16’da Stage Manager’ı kullandıktan sonra, daha büyük ekranlı iPad Pro’nun argümanını görebiliyorum. Aslında, 14,1 inçlik form faktörü, dokunmatik girişi izleme dörtgeniyle birleştiren bir iPad için en iyi nokta olabilir.

  Daha büyük bir iPad Pro olasılığı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba