More

  PSA: 4K’ya ücretsiz iTunes film yükseltmeleri, indirmenize değil yalnızca akış yapmanıza olanak tanır

  iTunes Store’dan bol bol film satın alanlar, geçen haftaki açılış konuşmasında hoş bir sürprizle karşılaştı. İTunes’un 4K olarak sunduğu tüm filmler, mevcut alıcılara bu çözünürlükte HD kalitesinde ek ücret ödemeden sunulacaktır…

  uyluk Mac söylentileri Apple Destek belgesinde önemli bir küçük yazı fark ettiniz.

  Bir HD filmin yerel bir kopyasını indirebilir ve HDR ve Dolby Vision sürümlerini indirebilirsiniz, ancak 4K sürümünü indiremezsiniz.

  4K filmler yalnızca akış için kullanılabilir.

  Yeni Apple TV 4K’da izliyorsanız aradaki fark, geniş bant hızı üstesinden gelinebilecek kadar hızlı olan herkes için akademik olacaktır. Apple, en az 25 Mbps indirme hızına ihtiyacınız olacağını söylüyor.

  Ancak daha düşük bir hızınız varsa veya diğer cihazlarda çevrimdışı izlemek için 4K sürümleri indirmeyi umuyorsanız, ne yazık ki şansınız yok.

  Yine de Apple’da çok fazla korkmayın: Bu muhtemelen, Apple’ın ek ücret ödemeden 4K akışları sunmasına izin vermek için stüdyolar tarafından uygulanan bir sınırlamadır.

  Fotoğraf: David Paul Morris/Bloomberg


  Daha fazla Apple haberi için YouTube’da 9to5Mac’e göz atın:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index