More

  Premier Lig uzmanı, Forest v Everton’dan sonra Brennan Johnson’a saygılarını sunar

  Nottingham Forest ve Everton, bu akşam City Ground’da çok eğlenceli bir maç oynadı.

  Her iki takım da küme düşmemek için mücadele ediyordu ve maç çılgın bir hızda oynandı ve hem Everton hem de Forest oyunu daha iyi hale getirmeye çalıştı.

  Alıngan ve eğlenceli bir ilişki için yaptı. Sahadaki bazı oyuncular skor için çok mücadele ederken ellerinden gelenin en iyisini yaptılar.

  Brennan Johnson beni gerçekten etkileyen oyunculardan biriydi. Forvet, bitirme ve pozisyon alma becerilerini sergilerken, Kırmızıların iki ekolayzırını da netleştirdi.

  Getty Images aracılığıyla John Hubley/MI News/NurPhoto tarafından fotoğraf

  Ve Premier Lig performanslarını izleyen Matt Holland, Forest yıldızının yeteneği için övgülerle doluydu.

  “Bu özel. İkinci Kişi ve Dokunuş’tan Brennan Johnson’dan harika. O ayakların altında biraz sallanıyor ama üst köşeye yuvarlanan bir kaliteye sahip. Ducor yüzünü kapatıyor, bu onun hatası ama kaliteyi telafi edemezsiniz. Holland, Brennan Johnson’dan harika,” dedi.

  Johnson, Forest’ın terfisinden bu yana harika bir sezon geçiriyor. Yeni transferler arasında genç forvet yerini korudu ve Steve Cooper’ı cömertçe ödüllendirdi.

  TBR görünümü: Orman, bu formda Brennan Johnson ile kalmaya yetecek kadar olacak

  Nottingham Ormanı’nın savaşmadan yokuş aşağı gidiyormuş gibi göründüğü bir zaman vardı. Ama şimdi onlar tamamen farklı bir hayvan.

  City Ground’da, ev desteğinden gelişen bir taraf gibi görünüyorlar. Bugün bazı zamanlar Everton’ın her yerinde bir araya geldiler ve Brennan Johnson ile Morgan Gibbs-White’da iki olağanüstü hücum oyuncusu var.

  Johnson, Cooper’ın bu sezon ona olan inancını korumakta haklı olduğunu kanıtladı. Ve eğer bu formda devam edebilirse, o zaman Forrest onu ayakta tutmak için fazlasıyla yetecektir.

  Bu makale hakkında bize söylemek istediğiniz bir şey var mı?

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun