More

  Premier Lig kulübü, Tottenham ile bağlantılı 40 milyon sterlinlik yıldızın yerine geçecek birini buluyor

  Tottenham Hotspur, Fabrizio Romano’nun Brentford’un David Raya’nın yerini aldığına dair son güncellemesini duymaktan heyecan duyacak.

  İspanyol kaleci Kuzey Amerika’nın en iyilerinden biriydi. Premier Lig bu bölüm. Brentford’un ilk yarıyı bitirmek için savaşmasına yardım etmede kilit rol oynadı.

  yaygındı adı geçen O mahmuzlar Kaleciyle çok ilgilenildi. Brentford etrafta istiyor 40 milyon sterlin David Raya’nın fotoğrafı.

  tarafından yapılan bu son güncelleme Romano Bu, Brentford’un bu yaz David Raya’yı satmaya istekli olduğunun en büyük işareti. Görünüşe göre bir alternatif bulmuşlar.

  Fotoğraf: Clive Rose/Getty Images

  Brentford, Tottenham’ın David Raya golü için bir yedek buldu

  Hugo Lloris ile şimdi 36 yaşında ve bağlantılı Tottenham deplasmandayken, Kuzey Londra tarafının Raya ile bağlantılı olduğunu görmek şaşırtıcı değil.

  En son haberler, Brentford daha o ayrılmadan önce yerini alacak kişiyi bulmuş. Romano cıvıldamak: Brentford, Mark Flyken’ı imzalamak için ileri düzey görüşmelerde bulunuyor – Bild’in bildirdiği gibi, anlaşma son aşamalara doğru ilerliyor. Kişisel şartlar kabul edildikten sonra 13 milyon avroluk serbest kalma maddesi tetiklenecek.

  Bu yaz ayrılması beklenen David Raya’nın yerini alacak.

  Anlaşma Brentford’a yalnızca 11.3 milyon sterline mal olacak. Sonunda Raya’dan 40 milyon sterlin alırlarsa, bu harika bir arı işi olur.

  27 yaşındaki kaleci kesinlikle Spurs’ün parasına değer. Tottenham bu sezon şimdiden 59 gol yedi. Bu, bölümdeki en kötü altıncı. Raya bu sezon sadece 45 gol yedi ve 11 gol yemedi.

  Raya şutlarını durdurmanın yanı sıra topla da harika ve harika paslar verme vizyonuna sahip. Tottenham’ın onu imzalaması büyük bir niyet beyanı olur.

  Fotoğraf: Craig Mercer/MB Media/Getty Images

  Bu makale hakkında bize söylemek istediğiniz bir şey var mı?

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index