More

  PL deneyimine sahip 46 yaşındaki yönetici, Leeds’e “çok agresif” teslim oldu

  Leeds United hala bir menajer arıyor ve raporlar Patrick Vieira’nın kulüpteki hiyerarşiden etkilendiğini gösteriyor.

  Premier Lig’i kazanan ‘Arsenal yenilmezler’ takımında yer alan Fransız, şimdi de menajerlik dünyasında.

  Son kulübünde görev süresi Kristal Saray Çok iyi başladı ama sorumlu olduğu ikinci sezon takımın kötü bir yola girdiğini gördü ve görevden alındı.

  Şimdi başka bir iş arıyor. Anlaşılan Leeds Görünüşe göre her iki Vieira da gelecek sezon birlikte çalışma fikrinden hoşlanıyor.

  Crystal Palace - Newcastle United - Premier Lig
  (Fotoğraf: Sebastian Frigg/MB Media/Getty Images)

  Patrick Vieira, Leeds’i etkiledi

  Leeds’in en iyi uçuş deneyimine sahip bir menajer aradığını görmek şaşırtıcı değil. Kulübü en üst uçuşa terfi ettirebilecek en iyi adayı bulmak isteyeceklerdir.

  buna göre atletPhil Hay: “Patrick Vieira nihayet hesaba girdi ve Leeds, Jesse Marsh Şubat ayında görevden alındığında Elland Road’daki işle ilgilendiğinin farkında oldukları için onun istekli olabileceğini biliyordu.

  Leeds bir bütün olarak röportajlardan memnun olsa da, bu hafta güçlü bir performans gösterdiği söylendi.

  Bu büyük bir haber. 46 yaşındaki oyuncu kulübü etkileyebilirse adaylardan biri olma şansı çok yüksek.

  Önümüzdeki hafta neler olacağını görmek çok ilginç olacak. Kulüp, 1 Temmuz’da sezon öncesi başlamadan önce yerine bir teknik direktör isteyecek.

  Vieira takımlarından en iyi şekilde yararlanabileceğini gösterdi ama aynı zamanda taktiklerinde deneyimsizlik ve korku da gösterdi. Görünüşe göre bu potansiyel tarih ya büyük bir hit olacak ya da büyük bir başarısızlık olacak, ikisinin arasında hiçbir şey yok.

  Manchester City - Inter Milan - UEFA Şampiyonlar Ligi Finali 2022/23
  (Fotoğraf: Mark Atkins/Getty Images)

  İlgili konular

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index