More

  Pixel 7a için iyi bir reklam

  Samsung’un Galaxy A serisi, uzun süredir yarı fiyatına amiral gemisi özellikler sunan A50 serisi ile her zaman şirketin gerçek ekmek ve tereyağı olmuştur. En yeni Galaxy A54, bunun bir başka harika örneğidir, ancak Google’ın Pixel serisinin zorlu rekabeti ile Samsung’un eksikliklerini görmek kolaydır.

  Galaxy A54’ün çekirdeği, Samsung’un en çok satan orta sınıf telefonunun yıllardır sunduğu aynı formülü izliyor. Büyük ve canlı 6,4 inç 1080p OLED ekrana sahiptir. Ekran keskin ve kullanımı keyifli ve 120 Hz’de olasılık Tamamen pürüzsüz hissetmek için – daha sonra konuşacağız.

  Telefonun genel tasarımı çok basit ve Samsung’un amiral gemisi Galaxy S23 serisine benziyor. Yanlarda yuvarlak bir gövde bulunan üç arka kameranın her biri için ayrı kamera çıkıntıları bulunuyor.

  Telefonun arkası, özellikle parmak izi mıknatısı olan siyah modelde pek hoşuma gitmeyen parlak cam (dikkat çekici bir şekilde plastik benzeri) ama gerçekçi olarak, bu çoğu kişi için yerinde duracak bir telefon. hayatının. Bu nedenle, oldukça ince profil kesinlikle takdir edilmektedir. Diğer yeni Samsung cihazları gibi, bu da güvenilir bulduğum ancak rahatlık için biraz fazla düşük konumlandırılmış bir ekran içi parmak izi sensörü kullanıyor.

  Donanımın etrafında dolaşırken, şarj için USB-C, tek bir hoparlör yuvası (kulaklığın yanında, yeterli ancak etkileyici olmayan stereo ses oluşturan), ses ve güç düğmeleri ve bir SIM kart yuvası bulacaksınız. Maalesef kulaklık girişi yok; 2023’teki kurs için eşit, ancak bir microSD kart yuvası var.

  Telefonun arkasındaki kameralar arasında 50MP birincil sensör, 12MP ultra geniş ve 5MP makro sensör bulunuyor.

  Makro kamera iyi ışıkta yetenekliydi, ancak düşük ışıkta işe yaramıyordu. 50MP ana sensör de çok etkileyici değildi. Samsung’un işlemesi bu cihazda özellikle agresiftir ve genellikle son derece gerçekçi olmayan ve abartılı bir son çekimle sonuçlanır. Mükemmel aydınlatmada, işi halledebilir, ancak bu kamera oldukça kullanışlıdır. Sorun yok ve bunda iyi ya da kötü bir şey yok.

  Sinir bozucu bir şekilde, performans Galaxy A54’ü satın almak istemememin nedeni olmaya devam etti. Bu telefon, oldukça basit, hızlı değil. Son zamanlarda kullandığım diğer bütçeye uygun Android telefonlar kadar yavaş değil, ancak yalnızca 500 ABD doları olan bu telefon, özellikle Samsung’un One UI arayüzünün neredeyse o kadar ağır olmadığı düşünüldüğünde, gecikmelere ve takılmalara bu kadar hızlı ve sık yenik düşmemeli. daha önceydi Bu cihaz, Android 13 ve bu fiyata mükemmel olan dört yıllık büyük güncellemeler ve beş yıllık güvenlik güncellemeleri vaadiyle birlikte gelir.

  A54’te uygulamaların yavaş yüklenmesini, bitiş çizgisinde tekleyen animasyonları ve telefonun kullanımını sinir bozucu hale getiren performansını görmediğiniz bir gün bile geçmiyor. Genel olarak, bir monitörün gösterebileceği kadar neredeyse 120 Hz görmedim, bu da çok daha pahalı olan panel için ödeme yapmayı boşa harcıyor. Kaputun altındaki Exynos 1380 yongası o kadar basit değil, bu da tüm bunları açıkçası kafa karıştırıcı ve sinir bozucu hale getiriyor.

  Ancak, en azından Samsung’un lehine, pil ömrü sağlamdı. Bir periyotta 2 günlük kullanımda yaklaşık 4 saatlik ekran süresi çıkarabildim ve genellikle herhangi bir günü 4-5 saatlik ekran süresiyle% 30-40 kalanla bitirmeyi başardım. 25W’da şarj etmek tamamen kabul edilebilir, ancak bunun kablosuz şarjla gelmesini diliyorum.

  Samsung’un Exynos çipi de aşırı ısınmadı veya ağ performansında sorun yaşamadı – Telefonla geçirdiğim süre boyunca Kuzey Carolina ve Brooklyn, NY’de AT&T’de Galaxy A54’ü kullandım ve bu süre boyunca gözle görülür herhangi bir ağ sorunu yaşamadım.

  Bu telefonla ilgili yaşadığım en büyük sorun, gerçekten, ve hayat daha iyi ol.

  Yine, Google’ın Pixel 7a ile kafa kafaya karşılaştırmamıza geri dönersek, bu, 50 $ daha fazla satan ancak daha iyi bir işlemciye, daha iyi performansa, kart genelinde daha iyi bir kamera sistemine ve kablosuz şarj desteğine sahip bir telefon.

  Ayrıca paketin geri kalanı Galaxy A54’ten pek farklı değil. Pixel daha iyi bir genel değer olmasına rağmen, Samsung telefon 7a’dan çok daha fazla satacak. Dolayısıyla, Samsung’un lehine olan bu kadar büyük bir ekonomiyle, bu telefonun bu fiyata daha iyi donanımlı olması veya daha ucuza satılması bana mantıklı geliyor.

  Kutusu 450 Dolar olan Galaxy A54 bugün piyasada ve Pixel 7a’nın fiyatı bu kadar yakınken, Samsung’un cihazını kimseye tavsiye etmek zor. Operatörünüzle veya zamanla indirim alabilirseniz, daha iyi bir satın alma olur. Sadece tam fiyat ödemeyin.

  Samsung Galaxy A54 nereden alınır:

  Güncelleme: SD kart yuvasına ve arka plan malzemesine yapılan yanlış referans düzeltildi.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun