More

  Pixel 6 Pro, yaklaşan bir güncellemeyle 1080p modu alıyor

  Google’ın Pixel 6 Pro’su, Pixel 7 Pro’dan bir özellik çekmek üzere, çünkü işletim sistemini 1080p’de yayınlama yeteneği yaklaşan büyük Android 13 güncellemesiyle birlikte geliyor.

  Google’ın Pixel telefonlar için yaklaşan QRP2 beta güncellemesi, güncellenmiş bir medya oynatıcı, Pixel 7’de 5G ağları için daha iyi destek, Pixel Launcher’da değişiklikler ve daha fazlası dahil olmak üzere işletim sistemine çeşitli ince ayarlar getiriyor.

  İlgili: İşte Android 13 QPR2 Beta 1’deki yenilikler [Gallery]

  Özellikle Pixel 6 Pro’da, telefonunuzu orijinal 1440p’ye karşı 1080p’de oynatma desteği de vardır. Pixel 7 Pro gibi, Google’ın 2021 amiral gemisi de 3120 x 1440 ekran çözünürlüğüne sahip. Ancak Pixel 7 Pro, ekrandaki içeriği 1080p’ye yakınlaştırma özelliğiyle birlikte gönderildiğinde, Pixel 6 Pro’da bunu yapmak için resmi bir seçenek yoktu.

  Bu artık nihayet değişmeye ayarlandı.

  Dylan Roussel’in Pixel 6 Pro’daki QRP2 Beta 1’de keşfettiği gibi, artık cihazı Ayarlar aracılığıyla 1080p’ye ayarlama seçeneği var. Özellikle Ayarlar > Ekran > Ekran Çözünürlüğü. Varsayılan olarak Pixel 7 Pro, 1440p/QHD+ hızında çalışır, ancak hızlı bir dokunuşla 1080p/FHD+ olarak değiştirilebilir.

  Bu ayarı değiştirmek, gördüklerinizi görüntülerken telefonun yaptığı iş miktarını azaltarak pil ömrünü biraz iyileştirmeye yardımcı olabilir. O.O hayat Performans üzerinde de bir etkisi var, ancak bunun hem Pixel 7 Pro’da hem de her zaman aynı seçeneği sunan Samsung telefonlarda çok az fark yarattığını gördük.

  Hala QRP2 Beta 1’i araştırıyoruz, ancak Pixel telefonlar için sağlam bir güncelleme olacak şekilde şekilleniyor. Nihai çıkış tarihi Mart 2023 olarak belirlendi.

  Dylan Russell bu makaleye katkıda bulunmuştur..

  Pikseller hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index