More

  Pixel 6 Pro, Android 13’te 1080p’de çalışacak şekilde ayarlandı

  Android ROM geliştiricisi, Pixel 6 Pro’nun ekran boyutunu 1080p’ye düşürmenin bir yolunu buldu, gördüğümüz bir özellik bu sonbaharda Pixel 7 Pro’ya geliyor.

  Ekibimiz, bu yılki birkaç Android 13 Beta derlemesini incelerken daha önce Pixel 7 Pro’nun varsayılan 1440p ve 1080p çıkışı arasında özel bir anahtar alacağını bildirmişti. Aynı özellik, Samsung’un amiral gemileri de dahil olmak üzere diğer birkaç üst düzey Android telefonda mevcuttur ve pil tasarrufu yapmanın bir yolu olarak hizmet eder.

  O sırada, Pixel 7 Pro’nun, Samsung’un Pixel 6 Pro olarak yaptığı ekranın tam olarak aynısını kullanacak şekilde ayarlandığını fark ettik. Bu durumda, Pixel 6 Pro’nun aynı 1080p geçişini küçük bir ayar ile kullanamaması için hiçbir neden olmaması gerektiği anlamına gelir.

  Geliştiriciler, ilk modların bu ilk rapordan sonraki haftalar içinde ortaya çıkmasıyla bunu hızlı bir şekilde yapmak için yola çıktı. Bugün, Freak07 Güncellenmiş bir sürümü paylaşın Bu, Android 13’te 1080p’ye geçiş için tam destek sağlayan Pixel 6 ve Pixel 6 Pro için bir Kirisakura çekirdek modudur. Aslında, Google tarafından Android 13’te tanıtılan ve resmi olarak kullanıma sunacağımız yeni anahtarı bile kullanacaksınız. bu sonbaharda Pixel 7 Pro olarak.

  Telefonun ilk ekran ayarlarının değiştirilmesi parlaklık seviyeleri, renkler ve daha fazlası ile ilgili sorunlara yol açabileceğinden, bu mod, önemli test ve ince ayarların ürünüdür. Ve tüm bu testlere rağmen, mod kurulumunda işler hala mükemmel değil. Freak07, bazen Android kullanıcı arayüzünün garip şekillerde davrandığını veya simgelerin birbiriyle örtüştüğünü belirtiyor.

  Daha da önemlisi, 1080p’ye geçerken Android geliştirici seçeneklerinden “Kare hızını görüntüle” gibi bazı özellikler etkinleştirilirse Pixel 6 Pro’nuzun zorla yeniden başlatılması gerekir. Bu kafa karışıklığının dışında Freak07, modun günlük olarak kullanıma oldukça hazır olduğunu öne sürüyor.

  Elbette, cihazınız için herhangi bir mod gibi, riskli yükleyerek. Bu çekirdek sürümünü yüklemek için bile, cihazınızın zaten Magisk ile köklenmesi gerekir ve en çok birine bir kod yazacaksınız. Güvenlik hassasiyeti cihazınızın parçaları. Bu tür ince ayarlar Android hayranları için eğlenceli olsa da, çoğu Pixel sahibi için bunları önermiyoruz.

  Bununla birlikte, Pixel 6a’yı 90 Hz’lik daha yüksek bir yenileme hızında çalıştırmak, yakın zamanda paylaşılan moddan daha cihazınız için teorik olarak daha güvenli olmalıdır. Pixel 6a modunun, cihazınızın amaçlanandan daha fazlasını yapması için tasarlandığı durumlarda Pixel 6 Pro için 1080p modu, telefon donanımının yetenekleri kapsamındadır.

  Pikseller hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba