More

  Ping My Watch, iOS 17’de iPhone’a geliyor

  Kaybolan iPhone’unuza gerçekten Apple Watch’unuzdan ping atabilirsiniz. iOS 17’den başlayarak, iPhone iyiliğe karşılık verebilir.

  Apple Watch’ınızdan iPhone’unuza ping atmak basittir. Saat yüzünden yukarı kaydırın ve telefon simgesine dokunun (veya watchOS 10 veya sonraki bir sürümünü kullanıyorsanız yan düğmeye ve telefon simgesine dokunun). Karanlıksa, flaş açıkken ping yapmak için telefon simgesine uzun basabilirsiniz.

  Apple, bir kez özellik için bir isim bile yaptı:

  iOS 17, yeni Kontrol Merkezi paneliyle özelliğin ters sürümünü ekler. Şu anda varsayılan olarak kapalıdır, ancak açıp iOS 17 beta’da test edebilirsiniz. Bunu nasıl kuracağınız ve deneyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  1. Ayarlar’ı açıyorum
  2. Kontrol Merkezi’ne tıklayın
  3. Aşağı kaydırın ve Saatime Ping Atın yanındaki + düğmesine dokunun
  4. Kontrol Merkezi’ni açmak için sağ üst köşeden (veya Ana Sayfa düğmeli telefonlarda alttan) aşağı kaydırın
  5. Yeni Saatime Ping At düğmesine basın

  Saatime Ping Atma, telefonunuz ve saatiniz Bluetooth kapsama alanı içinde ve bağlı olduğu sürece Kontrol Merkezi’nden çalışır. Daha uzun mesafeler için, saatinize ping atmak için Bul uygulamasını kullanmak en iyi yoldur.

  Bu özellik, Apple Watch’unuzun kilidi açıkken (peki, bunu nasıl kaybedeceksiniz?), kilitliyken ve şarj olurken, çocuğunuzun kilidini açmaya çalıştıktan sonra bıraktığı yere gömülüyken çalışır.

  Apple Watch’ınız etrafınızda nereye giderse gitsin, iOS 17’deki Ping My Watch, meydan okumaya hazır. iPhone yazılım güncellemesi şu anda beta aşamasında ve Eylül ayında halka sunulması bekleniyor.

  Teşekkürler Jaden!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index