More

  Piksel pil ömrü, Mayıs 2023 Güncellemesi ile ilgili sorunlar yaşıyor

  Pixel 6 veya Pixel 7 serisi kullanıyorsanız, henüz yapmadıysanız Mayıs 2023 güvenlik düzeltme ekine güncellemeyi ertelemek isteyebilirsiniz, çünkü güncelleme pil ömrünü ve ısıyı mahvediyor gibi görünüyor.

  Google Pixel 6, 6 Pro, 6a, Pixel 7 ve 7 Pro sahipleri, Mayıs 2023 güncellemesinden sonra telefonlarının aşırı ısınması ve pilinin olağanüstü hızlı bitmesiyle ilgili sorunlar bildirdi. telefon dokunulduğunda ısınır.

  Bu sorunlarla ilgili kullanıcı raporları, güncellemenin yayınlanmasından sadece birkaç gün sonra, 6 Mayıs civarında ortaya çıkmaya başladı ve o zamandan beri devam ediyor.

  Potansiyel olarak ilgili başka bir sorun, arka planda çalışan ve sistem kaynaklarını telefonun aşırı ısınmasının yanı sıra pil ömrünü tüketecek kadar kullanan Google uygulamasından geliyor gibi görünüyor. Etkilenen bazı kullanıcılar, sorunun Google uygulamasının hem mevcut kararlı hem de beta sürümlerinde göründüğünü söyleyerek Reddit’te konuştu. Bazıları, “Android System Intelligence” uygulamasının sistem ayarlarında yüksek pil kullanımı gösterdiğini de tespit etti.

  Resim kredisi: Michael Burg

  Çok sayıda Reddit ileti dizisinde ve Google destek forumlarında konuyla ilgili yüzlerce yorumla her iki sorun da oldukça yaygın görünüyor. Şahsen, Pixel 7 Pro, bazılarını görmeme rağmen, dayak atıyor gibi görünmüyor. epik olarak Geçen hafta Mayıs yamasına güncellendikten hemen sonra kötü pil ömrü, o zamandan beri bir daha olmadı. Damien Wilde, Pixel 7a’mızın Mayıs 2023 yamasını yüklemeden önce iyi bir pil ömrüne sahip olduğunu, ancak o zamandan beri yavaşlamalar fark ettiğini söylüyor.

  Google, sorunla ilgili henüz herhangi bir genel yanıt yayınlamadı ve bu yoldan giden bazı kullanıcılara göre müşteri desteği yardımcı görünmüyor. Google uygulamasının önceki sürümlerine geri dönmek de yardımcı görünmüyor.

  Pixel telefonunuz etkilendiyse aşağıya bir yorum bırakın ve bize bildirin.

  Teşekkürler Darren!

  Pikseller hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index