More

  OtterGrip iPhone Kasa İncelemesi: MagSafe + Grip

  Ocak ayında OtterBox, iPhone korumasıyla ilgili son sürümünü duyurdu. Yeni OtterGrip Symmetry çantası, artık 3 kat askeri sınıf düşme koruması ve MagSafe ile çalışan yerleşik, kullanışlı bir tutma yeri ile birlikte sunuluyor. Son birkaç haftadır test ediyorum ve işte iPhone için OtterGrip’e uygulamalı bir bakış.

  OtterGrip Simetri iPhone Kılıfı incelemesi

  Özellikler ve spesifikasyonlar

  • MagSafe uyumlu
  • Entegre kavrama – kullanılmadığında yerine oturur
   • 360 derece dönüş
   • Pürüzsüz yüzey
   • Birden fazla parmağın kullanılmasına izin verecek şekilde esnek
   • Uzun süreli kullanım için rahat
  • 3x MIL-STD düşme koruması
  • Yaklaşık %50 geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır
  • iPhone 14 ve iPhone 13 serisi için mevcut
  • Kalıcı antimikrobiyal teknoloji, ceketi birçok yaygın bakteriden korumaya yardımcı olur
  • Sınırlı ömür boyu garantisi
  • Renk seçenekleri: Siyah, Yeşil, Pembe, Fırtına Mavisi, Şeftali ve Deniz Kenarında Gelincik
  • Fiyat: 59,95 $

  İnşaat ve malzemeler

  OtterGrip iPhone Kılıfı İnceleme Yapısı ve Materyalleri
  Blue Storm’da iPhone için Analog OtterGrip

  OtterGrip, polikarbonat ve kauçuk bir yapıya sahiptir. Arka kısım, kasanın kenarı için kullanılan daha yumuşak kauçuk ile sert polikarbonat üzerinde mat bir kaplamaya sahiptir.

  Kasa, hoparlörler için büyük oyuklara, Lightning bağlantı noktasına ve yan anahtara sahiptir ve hassas, tıklama hissi sağlayan plastik ses düğmelerine ve yan düğmelere sahiptir. Ayrıca iPhone’unuzun ekranını ve kameralarını korumak için yükseltilmiş kenarlara sahiptir.

  Entegre kol 360 derece döner ve kolayca takılıp çıkarılabilir. Ama o kadar gerilim var ki, dava çözüldüğünde kendiliğinden çıkmayacak.

  OtterGrip iPhone 2 kasa incelemesi

  OtterBox, sap sapının güçlü ve dayanıklı olurken yumuşak bir dokunuş sağlayan “yenilikçi bir malzeme karışımından yapıldığını” söylüyor.

  Entegre tutamağın etrafında dönen, MagSafe uyumluluğu için bir mıknatıstır.

  kullanımda

  Yerleşik kavrama ve 3x MIL-STD düşme koruması ile OtterGrip’in daha ağır bir iPhone kılıfı olduğunu düşünebilirsiniz. Ama etkileyici bir şekilde, Apple’ın deri iPhone kılıfından biraz daha kalın.

  OtterGrip iPhone kılıfı inceleme kalınlığı

  Yerleşik tutacağı çok rahat buldum, çünkü onu çoğunlukla tek parmağımla ve yüzük ve işaret parmaklarım onun dışında kullanıyorum. Elleri/parmakları daha küçük olanlar kesinlikle iki parmağını kavrayarak kullanabilirler, ancak birini kullanmanın iPhone’unuza dokunurken, yazarken vb. manevra yapmak için daha fazla esneklik sağladığını düşünüyorum.

  Kullanım durumunda OtterGrip iPhone incelemesi

  Sapın sapları çok hafif ve esnektir, ancak çok güçlü ve sağlamdır. Malzeme, Apple Watch Spor Kordonlarında kullanılan floroelastomere benziyor ancak biraz daha sağlam.

  OtterGrip’teki MagSafe uyumlu mıknatıs, resmi Apple deri kılıf kadar veya belki de ondan bir dokunuş daha güçlüdür. Resmi MagSafe 15W Kablosuz Şarj Aleti de dahil olmak üzere çeşitli MagSafe aksesuarlarıyla kullandım.

  Yapıcı eleştiri

  OtterGrip için aklıma gelen tek yapıcı eleştiri, OtterBox’ın yerleşik tutma yerinin iPhone’unuz için bir stand işlevi görmesinin bir yolunu bulması harika olurdu.

  Bunu başarmaya çalışırsanız, kavrama iPhone’un ağırlığı altında kasaya geri döner.

  İçerdiği

  Genel olarak, OtterGrip’in akıllı ve kullanışlı bir iPhone kılıfı olduğunu düşünüyorum. Tabii ki herkes için olmayacak, ancak MagSafe’e erişimi kaybetmeden iPhone’a hakim olmak isteyenler için, nispeten ince bir tasarıma sahip gördüğüm en zarif çözüm.

  Pozitif:

  • Rahat, ergonomik entegre kavrama
  • MagSafe mıknatısı güçlüdür
  • Hacimsiz 3x MIL-STD düşme koruması (artı ekran ve kenarları yükseltilmiş kameralar için güzel koruma)

  Eksileri:

  • Yumruk bir stand görevi görmez

  OtterBox’ın bu davada yapmak istediği mükemmellik için OtterGrip’e 5/5 puan veriyorum.

  iPhone 14/14 Plus, iPhone 14 Pro/Pro Max ve iPhone 13 için OtterGrip’i altı renk seçeneğiyle şimdi OtterBox’ta 59,95$ karşılığında alabilirsiniz.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index