More

  Orijinal mühürlü iPhone ahşaptan çıkıyor

  Müzayede bu hafta sonu sona ererken, bu yıl her zamankinden daha fazla orijinal kapalı iPhone satışta. Görünüşe göre eBay’de başlayan ve aynı zamanda hala devam eden başka bir orijinal kapalı iPhone müzayedesi vardı. En son fiyatı 63.000 $ olan rekordan %36 daha düşükken, en yeni mühürlü iPhone daha da düşecek mi?

  Son altı aydır her ay açık artırmaya çıkarılan orijinal, mühürlü bir iPhone var gibi görünüyor. Şubat müzayedesi, 63.000 dolarla şimdiye kadar satılan en pahalı müzayede oldu.

  O zamandan beri, Mart ortasında daha da ucuza, 55.000$’lık son fiyatla kapalı bir orijinal iPhone müzayedesi gördük. Ve sonra bu hafta sonu, en son orijinal iPhone, sadece 40.320 $ ile daha da büyük bir indirime gitti. Bu, rekor 63.000 dolardan %36 daha az.

  Orada olanların hepsini bilmek zor, ancak son aylarda bu tür şeylerden giderek daha fazlası ortaya çıkıyor ve bu, Şubat ayındaki potansiyel en yüksek talebi fazlasıyla aşabilir.

  En yeni mühürlü orijinal iPhone

  Şimdi The Mint Collective’ten temin edilebilen en yeni mühürlü OG iPhone geliyor. Geleneksel müzayede evini kullanmak yerine, birinci nesil iPhone eBay’de listelendi.

  İhale geçen hafta 15.000 dolardan başladı ve yedi teklifin ardından bu yazı yazılırken 18.100 dolardan fiyatlandırıldı. Bu, 8 Nisan Cumartesi gününe kadar sürecek daha uzun bir müzayede.

  Mint Collective, bunun gerçek bir mühürlü anlaşma olduğunu söylüyor, ancak “kutunun şrinkle sarılmış dış yüzeyinde hafif kullanım ve depolama aşınması var” diyor.

  Son zamanlarda piyasada gördüğümüz orijinal mühürlü iPhone miktarıyla, bunu 40.000 doların altında görmemiz mümkün.

  Harekete geçmek veya sadece eğlenceyi yakalamak istiyorsanız, eBay’deki listeye bakın.

  Sizce bu ne satacak? Tahmininizi yorumlarda paylaşın!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba