More

  Orijinal Görünümün yerine Gmail’in yeniden tasarlanmış entegre Materyalleri

  Bu yıl, web üzerinde Gmail iki büyük güncellemeden geçti ve Material You ile entegre edilen yeniden tasarım, artık önceki yinelemenin yerini tamamen alacak şekilde ayarlandı.

  2022’nin başında, Gmail’in “Orijinal Görünümü”nde Posta, Sohbet, Odalar ve Meet’e erişim sağlayan hantal bir sol sütun vardı. Google, bu gezinme öğesini uygulamalar için dört simge görüntüleyen bir rayla değiştirirken, yanında e-posta klasörleri/etiketler ve sohbet listesi için katlanabilir bir panel kullanılıyor. Gmail, Google Chat ve Meet’i daha iyi birleştirmesi gerekiyor.

  Haziran ayında Google, Android’in en son tasarım öğelerini tanıtan entegre tasarımın yanı sıra, materyali yeniden tasarlamaya başladı. Aynı zamanda, Chat ve Meet’i tamamen kaldırabilecek bir “Yalnızca Gmail” görünümü gösterildi.

  Google artık bu entegre Material You arayüzünün Gmail için “standart deneyim” haline geleceğini ve kullanıcıların son birkaç aydır geri alabildikleri “Orijinal Görünüm”ün ortadan kalkacağını söylüyor. Yalnızca Gmail görünümü, kullanımdan kaldırılan eski tasarımın çok iyi bir alternatifidir.

  Bu arada, sohbeti etkinleştiren kullanıcılar “pencerenin sol tarafında Gmail, Chat, Spaces ve Meet ile entegre bir görünüm” elde edecek.

  Bu, neyin önemli olduğunu takip etmeyi kolaylaştırır ve farklı uygulamalar, pencereler veya sekmeler arasında geçiş yapma ihtiyacını azaltır. Sohbet artık solda mevcut olduğundan, kullanıcılar Gmail’in sağ tarafında sohbeti yapılandırma seçeneğine sahip olmayacak.

  Gmail’in yeniden tasarımı bugün kullanıma sunulacak ve devre dışı bırakma özelliği, Workspace hesapları için önümüzdeki haftalarda tamamen ortadan kalkacak.

  • Google Workspace Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard, Enterprise Plus, Education Fundamentals, Education Plus, Frontline ve Sivil Toplum Kuruluşlarının yanı sıra eski G Suite Basic ve Business müşterileri tarafından kullanılabilir
  • Google Workspace Essentials müşterileri tarafından kullanılamaz

  Gmail’de daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index