More

  Oppo Find N3, kablosuz şarj desteğini geri getirecek

  Kitap tarzı üçüncü nesil katlanabilir Find N3 için Oppo, kablosuz şarjla ilgili bir hatayı düzeltmenin yanı sıra kamera deneyimini iyileştirmeye ayarlanmış gibi görünüyor.

  Bu hafta Weibo’da yayınlanan bir gönderide, Bilgelik Pikachu Size yaklaşmakta olan Oppo Find N3 hakkında bazı ayrıntılar getiriyor. Bu, Oppo Find N3’ün kablosuz şarj özelliğine sahip olacağından bahsetmekle başlar. Orijinal Find N, Qi desteği sunuyordu, ancak geçen yılki mükemmel Find N2’den kaldırıldı. Bu kayıp hissedilirken, Find N’nin Qi ile tutarsız şarjı olduğu için bu biraz anlaşılırdı.

  Ayrıca Oppo Find N3’ün, özellikle birincil ve ikincil (muhtemelen telefoto) lenslerle diğer katlanabilirlerden daha iyi olduğu varsayılan “birinci sınıf” kameralara sahip olduğu söyleniyor. Görünüşe göre kameralar Find X6’dan veya belki de tasarımdan ilham almış olabilir – gönderi, muhtemelen çeviri nedeniyle bu konuda özellikle net değil.

  Oppo Find N serisi, Çin ile sınırlı kalsa da şimdiye kadar piyasadaki en iyi katlanabilir cihazlar arasında yer aldı.

  Bu durum nihayet uluslararası satış yapan ve incelememiz de dahil olmak üzere birçok kişi tarafından büyük beğeni toplayan bu yılki Oppo Find N2 Flip ile değişti.

  Oppo Find N2 Flip, pek çok şeyi doğru yapan bir akıllı telefon ve bu form faktöründe ilk denemede etkileyici. Aynı zamanda rekabeti bir adım öteye taşıyarak oyunu gerçekten değiştirmeyi başardı. Samsung’un dört nesildir aynı tasarımı tekrarladığı yerde, Oppo ortaya çıktı ve en büyük sorunları tek hamlede kimsenin denemediğinden daha iyi bir şekilde çözdü.

  Katlanabilir cihazlar hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba