More

  Oppo Find N3 Flip, üçlü kamera ve aynı harici ekranla sızdırıldı

  Katlanabilir telefonların bir süredir kameraları zayıftı, ancak bu, Oppo’nun ilerleme kaydettiği bir alan. Find N2 Flip zaten harika bir kamera kurulumuna sahip ve yeni bir sızıntıya göre Oppo Find N3 Flip işleri daha da ileriye taşıyacak.

  91 cep telefonu Bugün, önceki modelle neredeyse aynı tasarıma sahip katlanabilir tasarımı gösteren Oppo Find N3 Flip’in ilk görünümünü yayınladı. Oluşturma, cihazın bir EVT prototipine dayanıyor, bu da gerçek sürüm geldiğinde biraz farklı görünebileceği anlamına geliyor, ancak bu bize Oppo’nun sahip olduğu temel bilgiler hakkında iyi bir fikir veriyor.

  Burada en dikkat çeken iki detay. Örneğin Oppo harici ekranı değiştirmiyor. Find N2 Flip, Samsung Galaxy Z Flip 4’te bulunandan çok daha yetenekli olan uzun dış ekranıyla ses getirdi. Ancak, incelememizde belirttiğimiz gibi, ekran hala oldukça sınırlıydı. Bunun bu sefer değişip değişmeyeceği belli değil, ancak Motorola Razr+’ın ultra kompakt kapak ekranı göz önüne alındığında, kesinlikle bir gelişme görmeyi umuyoruz.

  Bunun ötesinde ve belki de daha etkileyici olan, Oppo Find N3 Flip’teki kamera dizisidir.

  Görünüşe göre cihaz, katlanabilir kapaklı telefon için bir ilk olan üçüncü bir kamera lensi ekleyecek. Bu üçüncü sensörün yakınlaştırmayı iyileştirmek için kullanılması gerekiyor. Kameraların, 50MP birincil kamera, 8MP ultra geniş kamera ve 32MP telefoto lens içeren Oppo Reno 10 Pro ile eşleşeceği iddia ediliyor.

  Muhtemelen, teknik özellik sayfasının geri kalanı değişmeyecek veya en azından Find N2 Flip’e çok benzer olacak ki bu kesinlikle kötü bir şey değil.

  Find N2 Flip Şubat ayında piyasaya sürülmesine rağmen, Oppo genellikle yıl sonuna doğru yeni katlanabilirleri duyurur.

  Katlanabilir cihazlar hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba