More

  Oppo Find N2 Flip kapak ekranı tam Android uygulamaları alıyor

  Oppo Find N2 Flip harika bir katlanır kapaklı, ancak harici ekran maalesef çok sınırlı. Ancak artık Oppo Find N2 Flip kapak ekranında tam Android uygulamalarını çalıştırmanın bir yolu var.

  Kendisinden önceki Galaxy Z Flip 4 gibi, Find N2 Flip’in kapak ekranında yalnızca bazı yardımcı programları çalıştırmak mümkündür. Buna zamanlayıcılar, kamera ve hava durumu tahminleri dahildir, ancak başka pek bir şey yoktur. Geçen hafta yaptığımız incelemede, cihazın en büyük olumsuzluklarından biri olduğunu gördük.

  gözden geçirmek: Oppo Find N2 Flip, önemli alanlarda Galaxy Z Flip 4’ü geçiyor, ancak tacı almıyor

  Zeki geliştiriciler sayesinde, resmi olmayan da olsa çözümü olan bir sorun var.

  CoverScreen OS, bir süre önce Galaxy Z Flip serisinde ortaya çıktı ve tamamen işlevsel Android uygulamaları için harici ekranı açtı. Testlerimizde çok iyi performans gösterdi, ancak Samsung telefonundaki çok küçük harici ekran açıkça engellendi. En son güncellemesinde CoverScreen OS, Oppo Find N2 Flip’e ve kapak ekranına genişledi.

  Oppo Find N2 Flip’teki CoverScreen OS, yüklenip ayarlandıktan sonra dış kapak ekranında tam uygulamaları açabilir. Bu aynı zamanda ses diktesini ve hatta tam bir QWERTY klavyeyi içerir, ancak Chrome dahil birçok uygulamada bazı ölçeklendirme sorunları vardır. Uygulama ayrıca şunlara izin verir: herhangi Oppo’nun kutudan çıkar çıkmaz desteklediği kısayol menüsü yerine harici Flip ekranında bir widget.

  Geliştirici bir e-postada şunu belirtir: 9to5Google Find N2 Flip desteği hala devam ediyor ve “beta” olarak kabul ediliyor ve bu nedenle, uygulamanın kurulum kılavuzu Oppo cihazı için hala tam olarak güncellenmedi. Bunun da ötesinde, siz uygulamadayken geri hareketinin hala ekranın üst kısmında olması gibi bazı tuhaflıklar da var.

  Yine de bu, cihazı çok daha kullanışlı hale getirdiği için N2 Flip’te şansını deneyen herkes için büyük bir kazanç.

  CoverScreen OS, Play Store’da ücretsizdir.

  Oppo hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun