More

  Oppo Find N2 Flip dünya çapında piyasaya sürüldü

  Samsung nihayet gerçek bir katlanabilir rekabete sahip olacak – Oppo Find N2 Flip, bugün Galaxy Z Flip 4’e karşı çekici bir görselleştirmeyle dünya çapında piyasaya sürülüyor.


  9to5Google’ın bir dosyası var Bülteni yeniden başlatın eklenen yorumlar ve diğer bilgilerle en büyük Google hikayelerini vurgulayan. Buradan kaydolun!


  Biraz yanlış bir başlangıçla da olsa, Samsung’un ilk gerçekten piyasaya hazır katlanabilir akıllı telefonunu Galaxy Fold’da tanıtmasının üzerinden neredeyse dört yıl geçti. O dönemde Samsung, yedi katlanabilir akıllı telefon daha piyasaya sürerek katlanabilir akıllı telefon pazarına hakim oldu ve geçen yılki Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 ile zirveye ulaştı. Bu çabalar boşuna değildi. Galaxy Z Fold 3 ve özellikle Galaxy Z Flip 3, haleflerinin trendi sürdürmesiyle Samsung için büyük bir başarı olduğunu kanıtladı.

  Oppo, şirketin Çin dışında satılan ilk katlanabilir akıllı telefonu olacak Oppo Find N2 Flip’in çıkışıyla Samsung’a gerçekten meydan okuyan ilk marka oldu (hem Find N hem de Find N2 Çin’e özel ve kazandı). genişletilemez).

  Oppo Find N2 Flip’in özellik paketi, merkezinde MediaTek Dimensity 9000+ ile birinci sınıf. Bu, Find N2 Flip’i dünya çapında bu çiple satılan birkaç telefondan biri yapıyor. 8 GB RAM’e ve en az 128 GB depolama alanına sahiptir ve ayrıca Oppo’nun görüntü işlemeyi hızlandırmak için tasarlanmış kendi MariSilicon X görüntüleme çipine sahiptir.

  Ekranlar açısından, iç panel, 1.600 nit parlaklığa ve 120Hz yenileme hızına ulaşabilen 6.8 inçlik bir AMOLED ekrandır. Bu, Samsung’un tasarımına kıyasla kırışıklığı önemli ölçüde azaltması gereken ekran için bir “su damlası” kıvrımına sahip Oppo’nun “Flexion” menteşesi ile esner. Menteşe ayrıca 45-110 derece arasında yerine kilitlenebilir. Menteşe 400.000 kat için derecelendirilmiştir.

  Bu arada, harici ekran dikey yönlendirmeli 3,26 inçlik bir paneldir. Oppo, bu harici ekran için birkaç uygulama oluşturdu ve aynı anda altı adede kadar bildirim görüntüleyebileceğini söylüyor.

  İkisi telefonun dışında olmak üzere toplam üç kamera bulunuyor. Harici kameralar, Sony IMX890 sensörünü kullanan 50MP birincil kamera ile başlar ve 8MP ikincil kamera vardır. İçeride, 32MP’lik bir selfie kamerası var.

  Oppo Find N2 Flip’in Samsung’un Flip serisine göre en büyük avantajlarından biri pil ömrü. Flip 4’teki 3.700mAh’lik paketten 600mAh daha büyük olan 4.300mAh’lik bir pil var. Ayrıca, Oppo’nun bir saatten daha kısa sürede tam şarjı destekleyen 44W SuperVOOC şarjı ile şarj işlemi çok daha hızlı. Karşılaştırıldığında, Flip 4 25W’da maksimuma çıkıyor.

  Spesifikasyonları tamamlayan Oppo Find N2 Flip, 191g ağırlığında ve açıldığında yalnızca 7,45 mm’dir. Telefon mor ve siyah renklerde mevcuttur.

  Find N2 Flip, İngiltere’de 849 £ fiyatla satışa sunulacak ve ön siparişler bugün açılacak. Karşılaştırma için, Galaxy Z Flip 4 İngiltere’de 999 £ fiyatla satılıyor.

  Oppo hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index