More

  Oppo Find N2 Flip, 15 Şubat’ta piyasaya sürülecek

  Oppo, Find N2 Flip’i 15 Şubat’ta dünya çapında piyasaya sürmeye hazırlanırken, Samsung katlanabilir alanda biraz rekabet görüyor.

  Oppo, Find N2 Flip’in 15 Şubat 2023’te yapılması planlanan bir lansman etkinliğinde görücüye çıkacağını bugün doğruladı. Etkinlik Londra’da yapılacak ve YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacak. 14:30 GMT’de veya 9:30 AM ET’de (6:30 AM PT) gerçekleşir.

  Oppo, Find N2 Flip’i ilk olarak geçen yıl kitap tarzı Find N2 ile birlikte duyurdu. Flip, Oppo’nun ilk katlanabilir kapaklı ve aynı zamanda küresel ölçekte piyasaya sürülen ilk modeli. Find N ve Find N2, Çin’e özeldir. Find N2’nin de önümüzdeki hafta küresel bir lansman göreceğine dair bir gösterge yok.

  İlk çıktığında, Find N2 Flip’in Samsung Galaxy Z Flip 4’e zorlu bir rekabet getirmesi bekleniyor. Cihazın, MediaTek Dimensity 9000+ amiral gemisi çipinin yanı sıra 50MP kamera ve çok daha uygun fiyatlı olması bekleniyor. çentik Samsung cihazına kıyasla çok daha büyük harici.

  İlgili: Oppo Find N2 Flip teknik özellikleri, MediaTek çip ve 50 MP kamera ile piyasaya sürülmeden önce ortaya çıkıyor

  Find N2 Flip küresel ölçekte piyasaya sürülecek olsa da Amerika Birleşik Devletleri’ne gelmesi beklenmiyor. Bunun yerine Oppo’nun bu form faktörünü OnePlus aracılığıyla ABD’ye getirmesi bekleniyor.

  Oppo hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index