More

  Oppo, Almanya’daki işlerin ‘beklemede’ olduğunu doğruladı

  Geçen hafta, Oppo ve OnePlus’ın Avrupa’nın çoğundan ayrılmayı planladığı ortaya çıktı ve Oppo bunu doğrulamasa da, şirket Almanya’daki işinin şimdilik “beklemede” olduğunu doğruladı.

  Biraz aşağı, Oppo ve OnePlus, Nokia ile devam eden bir patent anlaşmazlığı nedeniyle geçen yıl Almanya’da yeni akıllı telefon satışlarını durdurdu. O zamandan bu yana, geçen hafta hem Oppo hem de OnePlus’ın Avrupa’dan daha büyük bir ayrılmayı planladığını iddia eden birden fazla kaynaktan gelen bir söylenti dışında pek bir şey değişmedi.

  Bu söylentiler, şirketlerin İngiltere, Finlandiya, İsveç, Hollanda, Almanya ve daha birçok ülkeden ayrılmayı planladığını iddia ediyordu. Bunun nedeninin Nokia ile Finlandiya, İsveç ve Hollanda’daki markaları ve bir bütün olarak rekabetçi pazarı da etkileyen patent anlaşmazlığından kaynaklandığına inanılıyor.

  OnePlus bu söylentileri hızla yalanladı ve daha sonra Oppo da durumu ele almak için ortaya çıktı. bir açıklamada GSMArenaşirket bu yıl şimdiye kadar Avrupa’da piyasaya sürülen “birçok ürünün” ve “yılın geri kalanında bir dizi ürünün piyasaya sürüleceğini” kaydetti.

  2023’e Avrupa’da birkaç ürünün başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesiyle harika bir başlangıç ​​yaptık ve yılın geri kalanında gelecek bir ürün yelpazemiz var. Oppo, her zaman olduğu gibi gelecekte de kullanıcılara daha yenilikçi ürünler ve daha iyi hizmet sunmaya devam edecek.

  Özellikle, bu açıklamada Avrupa pazarına gerçek bir bağlılık görünmüyor.

  Ancak şimdi Oppo, özellikle Almanya’daki işinin durumunu da ele aldı. içinde Andreas Fluemer’in Açıklaması Almanca yayıncılık için T3NOppo, devam eden müzakerelere atıfta bulunarak ve “eninde sonunda sorunun çözüleceğini” umarak, Nokia’nın ısrarı nedeniyle Almanya’daki işinin “tartışmalı” olmaya devam ettiğini doğruladı. Ancak şirket, Almanya’yı “terk etmeyeceğini” söylüyor.

  OPPO, Almanya pazarından ayrılmayacak ancak Almanya pazarındaki mevcut ihtiyati tedbir nedeniyle iş askıya alındı. OPPO, Nokia ile proaktif olarak görüşmeye devam ediyor ve sorunun eninde sonunda çözüleceğine inanıyoruz.

  Bu, Oppo’nun Almanya’daki veya bir bütün olarak Avrupa’daki satış geleceğinin tam olarak parlak bir resmi değil, ancak biraz daha fazla açıklama almak her zaman güzel.

  Oppo hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index