More

  OnePlus’ın Ağustos ayında ilk katlanabilirini piyasaya sürmesi bekleniyor

  2023 hızla katlanabilir cihazların yılı oluyor ve şimdi OnePlus’ın ne zaman piyasaya çıkacağı hakkında daha fazla şey duyuyoruz.

  Oppo, katlanabilir akıllı telefonları öne çıkaran en büyük isimlerden biri olduğu için, OnePlus’ın dalması an meselesiydi. Bu yılın başlarında, en son amiral gemisi olan OnePlus 11’in piyasaya sürülmesiyle birlikte şirket, yılın ilerleyen zamanlarında piyasaya sürülecek katlanabilir bir akıllı telefonla dalga geçti. Ardından şirket bunu MWC’de tekrarladı.

  Şimdi, güvenilir tavsiye Max Jambor bir tarih ekler o zamana kadar. Görünüşe göre, ilk katlanabilir OnePlus bu yıl Ağustos ayında piyasaya sürülecek.

  Bu zaman çizelgesi gerçekten büyük bir sürpriz değil. Geçen yıl, OnePlus Ağustos ayında OnePlus 10T’yi piyasaya sürdü ve önceki yıllarda da benzer zaman çizelgeleri görüldü. Ağustos ayındaki açıklama, OnePlus’ı rekabetle ilgili olarak iyi bir konuma getirecek, çünkü Samsung’un önceki yıllardan daha yüksek bir tarih olan Temmuz ayında Galaxy Z Fold 5’i piyasaya sürmesi bekleniyor. Google ayrıca Haziran ayında satışa çıkması beklenen ilk katlanabilir sürümünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

  İlk OnePlus katındaki sızıntılar şimdiye kadar nispeten küçüktü ve önceki bir sızıntı, ürünün potansiyel “OnePlus V Katlaması” adını ortaya çıkardı. yeni cıvıldamak Ayrıca cihazın 8 inçlik bir ekrana, Snapdragon 8 Gen 2’ye ve 50MP ana sensör, 48MP ultra geniş ve 64MP telefotodan oluşan üçlü kamera dizisine sahip olacağı iddia edildi. Bu söylentiyi destekleyecek hiçbir şey yoktu, ancak özellikle katlanabilir OnePlus’ın Oppo Find N2’nin tam bir kopyası olmayacağını bildiğimiz için bunu beklemek mantıklı görünüyor.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun