More

  OnePlus V Fold, Oppo’nun Find N2’sinin ötesine geçme eğilimindedir

  OnePlus, ilk katlanabilir akıllı telefonlarını bu yılın sonlarında ‘OnePlus V Fold’ ve ‘OnePlus V Flip’ ile piyasaya süreceğini onayladı. Ancak yeni bir sızıntıya göre “OnePlus V Fold”, Oppo Find N2’nin bir klonu olmayabilir.

  Katlanabilir pazar bu yıl önemli ölçüde genişleyecek ve OnePlus’ın bir süredir ABD de dahil olmak üzere küresel pazarda Oppo’nun başlıca katlanabilir markalarını yeniden markalaştırması bekleniyor. OnePlus V Fold’un, Oppo’nun geçen yılın sonlarında piyasaya sürdüğü Find N2’nin tam teşekküllü bir versiyonu olması bekleniyordu ve bu, cihazın ne kadar iyi olduğu göz önüne alındığında kesinlikle heyecanlandığımız bir şeydi.

  İlgili: Uygulamalı: Oppo Find N2, katlanabilir ürünlerin amiral gemisidir – küresel olmayacak olması çok yazık

  Ama göre dijital sohbet istasyonu, “V Katlama” ilk düşündüğümüzden daha az ortak noktaya sahip olabilir.

  Görünüşe göre cihaz, “2K” tanımına uyan bir ekran çözünürlüğüne sahip katlanabilir bir “büyük ekran” olacak. Bu, FHD’yi etkili bir şekilde yücelten Oppo Find N2’nin 1792 x 1920 çözünürlüğü ile gerçekten eşleşmiyor, ancak kesinlikle çizgiyi uzatıyor. Karşılaştırma için, Galaxy Z Fold 4 dahili ekranında 1812 x 2176’ya ulaşıyor.

  Bu, “OnePlus V Fold” olacağı anlamına geliyor gibi görünüyor. bazı Find N2’ye kıyasla donanım değişiyor, ancak ne kadar farklı olacağı henüz belli değil. Artırılmış ekran çözünürlüğü, Find N2’nin küçük boyutu daha büyük bir çözünürlük ihtiyacını ortadan kaldıracağından, katlamanın daha büyük olacağı anlamına da geliyor. Google’ın Pixel Fold’unun da daha büyük bir ekrana sahip olması bekleniyor, ancak çözünürlük henüz açıklanmadı.

  İlgili: Google’ın Pixel Fold’u daha büyük Oppo Find N2 olacak – öyle mi?

  OnePlus’ın katlanabilir ürününün piyasaya ilk olarak getireceği şey hala çok havada, ancak yine de heyecan verici. Bu arada Oppo, küresel pazarda satılmak üzere ilk katlanabilir telefonu olan Find N2 Flip’i piyasaya sürdü.

  Katlanabilir cihazlar hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index