More

  OnePlus, Q3 2023’te katlanabilir çıkışını yapıyor

  Samsung, katlanabilir alanda dört yıllık sınırlı rekabetin tadını çıkardı, ancak bu yıl bu durum önemli ölçüde değişecek. OnePlus, markanın ilk katlanabilir lansmanını 2023’ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürmesiyle mücadeleyi doğrudan Samsung’a getiriyor.

  Bir süredir, özellikle ana markası Oppo’nun yüksek kaliteli katlanabilir ürünler üretmede son derece iyi olduğunu kanıtlaması nedeniyle, OnePlus’ın katlanabilir pazara gireceği söylendi. Ancak OnePlus bu cihazları ne zaman piyasaya sürecek, bu biraz muamma. Geçtiğimiz günlerde “OnePlus V Fold” ve “OnePlus V Flip” adlarının Çin’deki yetkililerden geçmesiyle tablo daha da netleşti.

  Bununla birlikte, bu haftanın başlarında düzenlenen OnePlus 11 lansman etkinliğinde, OnePlus katlanabilir cihazlar için planlarını etkili bir şekilde onayladı.

  Etkinlik, canlı yayında olmayan ve OnePlus’ın sırada ne olduğunu ima ettiği oldukça belirsiz bir teaser ile sona erdi. Teaser, aşağıda “Q3’te Geliyor” satırıyla “V” şeklinde iki cihaz gösterdi. Bu, OnePlus’ın katlanabilir alana girdiğini, muhtemelen yukarıda bahsedilen isimlerin ima ettiği gibi iki ek ile doğruluyor gibi görünüyor.

  Q3 2023 lansmanı, bu OnePlus katlanabilir cihazlarını, Samsung’un genel olarak katlanabilir serisini güncellediği zamana uygun olarak Temmuz ve Eylül ayları arasında bir yere koyuyor. Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’in Ağustos ayında piyasaya çıkması neredeyse kesin ve OnePlus’ın bundan sadece haftalar uzakta olması tamamen mümkün. Geçen yıl, OnePlus 10T, Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4’ten sadece birkaç gün önce, Ağustos ayında duyuruldu.

  Katlanabilir cihazlar hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun