More

  OnePlus Pad, popüler bir premium tablet olabilir

  OnePlus Pad, geçen ay bir Android tablet olarak piyasaya çıktı ve bu, pedin tablet pazarından bir dilim kapması için yeterli olabilir gibi görünüyor.

  Son zamanlarda Kontrpuan Araştırması Araştırmada, OnePlus’ın dünyanın %1.1’ini ele geçireceği tahmin ediliyor. sevgili Tablet pazarı. OnePlus, rapordaki bu istatistiği e-posta yoluyla ve Counterpoint’in NA CEO’su Robin Liu’dan bir alıntıyla paylaştı:

  2023, OnePlus için güçlü bir yıl olacak gibi görünüyor. Bu araştırma, sınıfının en iyisi bir donanım ekosistemi sunma çabamızı, özellikle de OnePlus Pad’in tüketicinin benimsemesini teşvik eden tüm önemli alanları sağlamasıyla desteklemektedir. Sektör çapındaki pazar dalgalanmalarının üstesinden gelmek asla kolay değildir, ancak ürün liderliğimiz, güçlü ortaklıklarımız ve genişleyen ürün portföyümüz, bizi tüketicilerin tercih ettiği bir marka haline getiriyor. Yenilikçi teknolojiler sağlama ve mümkün olan en iyi cihazları daha geniş bir tüketici tabanına sunma misyonumuzu sürdüreceğiz.

  Gerçekten, buna bakmanın iki yolu var. Öte yandan, %1,1, tek başına premium tablet pazarının bile şaşırtıcı derecede büyük bir bölümünü oluşturuyor.

  Ancak öte yandan, bu aynı zamanda daha fazla rakip için yalvaran bir pazar. Gerçekten, yalnızca Apple ve Samsung birinci sınıf tabletlerde rekabet ediyor ve Apple tamamen hakim. 2021’den önceki bir Counterpoint raporunda Apple, devasa bütçe seçenekleri pazarı da dahil olmak üzere genel tablet pazarının yaklaşık %40’ını oluşturuyordu. Samsung’un teklifinden daha uygun fiyatlı ve Android telefonlarla iPad’den daha iyi entegrasyona sahip bir tabletle %1,1’lik bir segmenti yakalamak büyük bir şok değil, ancak OnePlus için kesinlikle iyi bir haber. Özellikle, belirli bir satış rakamı paylaşılmadı.

  OnePlus Pad, şimdi OnePlus.com’dan 449$’a, isteğe bağlı klavye ve kalem aksesuarları ise 99$’dan başlayan fiyatlarla edinilebilir.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index