More

  OnePlus Pad artık Almanya’da satılmayacak

  OnePlus Pad şimdi ön siparişe açıldı ve şimdiye kadar, son hafızadaki en iyi Android tabletlerden biri gibi görünüyor. Ne yazık ki, Almanya’da OnePlus Pad satışları askıya alındı, bu da tableti ülkede satın alamayacağınız anlamına geliyor.

  OnePlus, Nisan ayı boyunca diğer bölgelerle birlikte Almanya’da OnePlus Pad için erken rezervasyonları başlattı, ancak şimdi gerçek satışlar yaklaşırken, marka tableti bölgeden çekiyor.

  Neden? OnePlus yaptığı açıklamada askıya alma için belirli nedenler sunmuyor, ancak 10 ve 24 Nisan arasında bir tablet için ön sipariş verenlerin cihazlarını, tam desteğini ve garantisini almaya devam edeceğini belirtiyor.

  konuşmak Max Jambor’aOneplus dedi ki:

  Erken promosyon döneminde küresel olarak sınırlı stok ve çok yüksek talep nedeniyle, Almanya’daki OnePlus Pad satışlarının askıya alındığını üzülerek bildiririz.

  OnePlus’ta müşteri deneyimi bizim önceliğimizdir. 10-24 Nisan arasındaki Erken Satış döneminde bir OnePlus Pad ön siparişi veren kullanıcılara, sadık topluluğumuza olan bağlılığımızı yerine getirdiğimiz için cihazlarını ve satış sonrası hizmetlerimizi normal şekilde almaya devam edeceklerine dair güvence vermek istiyoruz. Topluluğumuza, OnePlus’a ve büyüyen ürün ekosistemimize verdikleri sürekli destek için teşekkür ederiz.

  Almanya’daki değerli topluluğumuzun neden olabileceği herhangi bir hayal kırıklığı için özür dileriz.

  OnePlus, markanın ülkede telefon satışını aniden durdurduğu geçen yıldan bu yana Almanya’da büyük ölçüde işsiz kaldı. Yani, gerçekten, OnePlus Pad’i Almanya’da satma fikri biraz sürpriz oldu, ancak bunun artık olmayacak olması üzücü.

  OnePlus ve ana şirketi Oppo, Almanya’da Nokia ile etkili bir şekilde her iki markanın da ülkedeki faaliyetlerini durdurmasıyla sonuçlanan bir anlaşmazlıkla uğraşmaya devam ediyor. Her iki markanın da Avrupa’dan tamamen çıkmayı düşündüğü söylendi, ancak bunu yalanladılar.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index