More

  OnePlus Pad, ABD’de 479 dolara mal olacak ve 8 Mayıs’ta gönderilecek

  OnePlus Pad, markanın ilk Android tableti ve fiyatı nihayet açıklandı.

  Bu ayın başlarında ücretli rezervasyon şeklinde “ön siparişleri” açtıktan sonra, OnePlus bugün OnePlus Pad’in ABD’deki 479 $ fiyatını onayladı.

  İşte diğer bazı alanlar:

  • Amerika Birleşik Devletleri: 479 Dolar
  • Kanada: 649 Dolar
  • Birleşik Krallık: £449
  • Avrupa: 499 avro
  • Hindistan: 37.999 INR

  Bu fiyat, tableti Apple’ın temel iPad modelinin 100 doların üzerine ve iPad 10. Nesil’in yaklaşık 20 doların üzerine çıkarıyor. Ama aynı zamanda Samsung’un karşılaştırılabilir tableti Galaxy Tab S8’den çok daha ucuz, fiyatı 699 dolardan başlıyor.

  OnePlus Pad, kutudan çıktığı haliyle 8 GB RAM, 128 GB depolama, Android 13 ve OxygenOS ile MediaTek Dimensity 9000 yonga seti içerir. Tablet, Samsung’un en yeni tabletinden daha hızlı olan 11,61 inç 144Hz ekrana ve 67W hızlı şarjlı 9.510mAh bataryaya sahip.

  OnePlus sürümü, Google Pixel Tablet’in piyasaya sürülmesiyle diğer amiral gemisi Android tabletlerin hemen önünde geliyor.

  OnePlus Stylo veya OnePlus Manyetik Klavye ücretsiz olarak dahil edildiğinden, OnePlus Pad için erken rezervasyonlar hala açıktır (kalemi kalemden daha pahalı olan klavyeyi öneririz). Tablet, 8 Mayıs’ta gönderilmeye başlıyor.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index