More

  OnePlus Pad, 10 Nisan’da ön sipariş için piyasaya sürülecek

  Geçen ay OnePlus 11 ile birlikte, OnePlus ilk Android tabletini duyurdu. OnePlus Pad’in yakında gelmesi çok etkileyiciydi ve görünüşe göre tablet birkaç hafta içinde ön siparişe açılacak.

  Geçen ay yapılan duyuru sırasında OnePlus, belirli bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, OnePlus Pad’in Nisan 2023’te çeşitli küresel pazarlarda ön sipariş verilebileceğini doğruladı.

  Tabletin müşterilere ne zaman gönderileceğini hala tam olarak bilmiyoruz, ancak OnePlus o zamandan beri ön siparişlerin açılması için bir tarih verdi. Müşterilere e-posta gönderildi ve birçoğu dahil DroidOkuyucu OnePlus Pad’in bugünden bir aydan kısa bir süre sonra 10 Nisan’da ön siparişe açılacağını ortaya koyuyor. OnePlus ayrıca, bu erken müşterilerin bir tür “havalı hediye” almaya hak kazanacağını da söylüyor, ancak bunun tabletin kendisine atıfta bulunabileceğinden şüpheleniyoruz.

  OnePlus Pad’in ne zaman gönderileceğine gelince, hala bilmiyoruz. OnePlus, “Beni Bildir” düğmesini tıklar ve markanın haber bültenine kaydolursanız, web sitelerinde ücretsiz bir OnePlus Pad kazanma şansı sunuyor.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba