More

  OnePlus Open, OxygenOS’un özel bir katlanabilir sürümünü alabilir

  İlk katlanabilir OnePlus’ın çıkışına hâlâ bir ay kadar uzaktayız ve ürünle ilgili en büyük sorulardan biri yazılımıyla ilgili. Yeni bir söylentiye göre OnePlus Open, OxygenOS’un özel bir sürümüyle gelebilir.

  _SnoopyTech_ iddialar Bir diğer güvenilir kaynak olan Max Jambor’un söylediğine göre, “OxygenOS Fold”un yakında çıkacak olan katlanabilir OnePlus’ın yazılım versiyonu olacağı da bir detay. desteklemek.

  Şimdi, bu noktada, “OxygenOS Fold”un daha önce “OnePlus V Fold” olarak bilinen “OnePlus Open”a ne getirebileceğini gerçekten bilmiyoruz. Bu noktada OxygenOS’un kendisi temelde Oppo ColorOS’un karbon kopyasıdır. Oppo ayrıca Oppo Find N2’de bir “ColorOS Fold” tanıttığı için bu, bu özel sürüm için de mantıklı.

  Ne yazık ki, Oppo’nun “ColorOS Fold” özelliği, OnePlus’ı almam konusunda bana gerçekten güven vermiyor.

  Oppo Find N2’deki ColorOS, bazı sistem uygulamalarında ve ayarlarında bölünmüş ekran görüntüsü gibi daha büyük bir ekran için pek çok iyileştirme içeriyor, ancak bu alanda birkaç Android yükseltmesini de atlıyor. Bölünmüş bildirim paneli yoktur ve Oppo, Android görev çubuğunu atlar. Bu değişebilir ve teknik olarak OnePlus bunu da yapabilir, ancak o kadar da harika görünmüyor.

  OxygenOS’a sahip ilk büyük ekranlı cihaz olan OnePlus Pad, benzer şekilde Android’de yerleşik olarak bulunan geniş ekran iyileştirmelerini atladı.

  Katlanabilir OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba