More

  OnePlus Open katlanabilir lansman tarihi aldı

  OnePlus, “OnePlus Open” olarak adlandırıldığı söylenen ilk katlanabilir telefonunun üçüncü çeyrekte geleceğini zaten onayladı ve şimdi, 29 Ağustos lansman tarihi ve OnePlus 12 için de pencere hakkında yeni bilgiler soruluyor.

  Bu öğleden sonra, güvenilir bir sızıntı kaynağı olan Max Gambore, Raporun yedek kopyası itibaren Akıllı Brix OnePlus Open katlanabilirinin lansman tarihi 29 Ağustos olacak. Daha önce, katlanabilir cihazın Ağustos ayında piyasaya çıkacağına dair söylentiler vardı ve o sırada belirli bir tarih bilinmiyordu.

  Bugünün raporu, yine şehirde düzenlenen geçen yılki OnePlus 10T etkinliğiyle aynı çizgide New York’ta düzenlenen bir lansman etkinliğine işaret ediyor.

  OnePlus Open’ın kabaca 8 inç dahili ekranı, kaputun altında Snapdragon 8 Gen 2 ve güçlü kameraları olan mükemmel bir katlanabilir cihaz olması bekleniyor. Özellikle Samsung yavaş ve Google Pixel Fold’u fiyatlandırırken, bir kazan-kazan katlanabilir olacak şekilde şekilleniyor.

  Bunun ötesinde, Jamboor da o diyor Bu hafta başlarında sızdırılan OnePlus 12, Aralık ayında piyasaya sürülecek. Bu, uluslararası lansmanı mümkün olan yalnızca bir Çin sürümü olacak. OnePlus 11, Ocak ayında Çin’de piyasaya sürüldükten sonra Şubat ayında uluslararası olarak piyasaya sürüldü.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index