More

  OnePlus katlanabilir “OnePlus Open” olarak adlandırılabilir

  OnePlus, ilk katlanabilir akıllı telefonunu bir aydan biraz daha uzun bir süre içinde tanıtacak ve görünüşe göre bu cihaz “OnePlus Open” olarak adlandırılabilir.

  Max Jambor bu sabah cıvıldamakHer zamanki şifreli stilini, iddia edilen OnePlus katlanabilir adını bir kenara bırakıyor. Daha önce “OnePlus V Fold” olarak bilinen cihaz için “Open” henüz duymadığımız bir isim.

  “OnePlus V Fold” adı ilk olarak bu yılın başlarında bir düzenleyici kurum aracılığıyla sızdırıldı, ancak o zamandan bu yana bu isimle ilgili çok az gürültü çıktı. İsim, Samsung’un “Galaxy Z Fold” markasıyla karşılaştırıldığında mantıklı, ancak OnePlus yeni bir çığır açmaya çalışıyor gibi görünüyor.

  “OnePlus Open” beklediğimiz bir şey değildi ve şahsen ben bundan pek yana değilim. Fiili telefon için bir isim olarak kullanmak, bu bağlamda mantıklı olsa da, yanlış görünüyor. Ama olabilirdi ve bence daha kötü olabilirdi.

  Adı ne olursa olsun katlanabilir OnePlus’ın kabaca 8 inç ekrana, Snapdragon 8 Gen 2’ye, 16 GB RAM’e ve daha fazlasına sahip olması bekleniyor. Katil bir gösteri olacak şekilde şekilleniyor.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba